Wpis z mikrobloga

@Gummy: Świetny, też mam do swojego oryginalne felgi (na zimówkach ^.^). Miło widzieć te auta utrzymane w ładnym stanie, niestety większość którą spotykam jest albo "stjuningowana", albo jeździ jedynie siłą woli właściciela...
  • Odpowiedz
@Mayon: Na zimę mam drugi komplet identycznych felg, uwielbiam je. Gdyby ten wzór wypuszczali w 16" to sikałbym ze szczęścia, a tak oblecą te piętnastki. Z bliska tak idealnie nie jest, niestety ma już trochę rys i przetarć, ale nie jest znowu jakimś parchem. Dwa tygodnie temu koleś cmoknął mnie w tyłek i odpadła pecyna lakieru ze zderzaka... ogólnie kupiłem ulepa i odratowałem go. Jak zawsze - trochę pierdół jest
  • Odpowiedz
@Gummy: Też miałem swoim małą przygodę zeszłej zimy. Wyłączona sygnalizacja i wymuszenie z podporządkowanej przez młodego chłopaka w Peugeocie 206. Nie było nawet czasu za bardzo wyhamować, poza tym lał deszcz, no i uderzyłem w jego lewy bok. Wychodzimy z auta, nikomu nic, wina oczywista, więc odjechałem na parking. Pażot niestety zgasł, koła rozjechały się w obie strony i nijak nie dało się go usunąć ze skrzyżowania. Gość zadzwonił po
  • Odpowiedz
@Mayon: Jakiś czas temu gliniarz mnie zatrzymał i pyta czo to za ford, to mu mówię że USA. A ten zaśmiał się, pogadał i tak po chwili: "zaraaaz, a jakie tylne lampy ma ten ford usa!?" i dawaj latarką. Innym razem niebiescy nas zatrzymali jak jechaliśmy ojca autem to się dziwił jakim cudem 20 letni ford nie jest przerdzewiały. Panie - USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miodek898: Co 10tys km, leję jakiegoś Liqui Moly 10w40 (w srebrnym opakowaniu), jak chcesz to Ci mogę jutro dokładnie napisać ;)

@tarzan_szczepan: zdjęcia robione już dawno, obecnie auto stoi w garażu i prawdopodobnie zostanie tak całą zimę. Niestety, mieszkam w bloku i nie mam zbyt bardzo możliwości garażowania samochodu którym jeżdżę, więc Ford stoi w domu rodzinnym (bo mi go szkoda), a ja śmigam beemką ( ͡º
  • Odpowiedz
@Mayon: Od siebie dodam spostrzeżenia ojca odnośnie oleju - radził mi wymieniać dwa razy w roku niezależnie od przebiegu. Na wiosnę i na jesieni. A gaz działa dobrze, zwykłe 4 gary więc nei ma prawa nie działać. Za jakiś czas pewnie i w moim się pojawi :)
  • Odpowiedz