Wpis z mikrobloga

@larvaexotech: mazdowski, 2-litrowy FS, więc 'szału ni ma'... Ogólnie teraz auto stoi w garażu i będzie w miarę możliwości czasowych oraz finansowych przywracane do jak najlepszego stanu, a na co dzień zanabyłem coś innego ;)
@KhorneFlakes: no ba, takie rzeczy to w podstawowym wyposażeniu były ( ͡ ͜ʖ ͡)

A tak na poważnie, z ciekawszych rzeczy to mam pompowany fotel kierowcy (lędźwie i trzymanie boczne) i elektryczny szyber. Ogólnie auto w ocynku, nadkola i podłoga bardzo zdrowe. Rocznik 95. Jak wspominałem, auto bazuje na Maździe 626 i części silnikowe jak i zawieszenia można stosować zamiennie. Jak ktoś lubi nietuzinkowe auta a
Pobierz Mayon - @KhorneFlakes: no ba, takie rzeczy to w podstawowym wyposażeniu były (⌐ ͡■ ͜ʖ...
źródło: comment_DxDVNrQZR7eEVKo1nmgdJXciMCjCi2Dm.jpg
@Mayon: z tymi częściami zamiennymi z 626 zawieszenia to nie przesadzaj. Nie wiem czy wiesz ale o ile belka tylna jest taka sama to wahacze wzdłużne bywają inne.
@ksiak: Racja, nie dopisałem 'w większości'. Bo np. amortyzatory, tuleje wahaczy, łączniki staba etc. pasują.

@elvisiako: Czy ja wiem, czy Probe jest fenomenalny? Nigdy bym o tym aucie tak nie powiedział. Ba, raczej trudno spotkać to auto 'na mieście'. Po prostu uważam, że jest ładny (no ale to moja subiektywna ocena) i całkiem przyjazny w codziennym użytkowaniu (biorąc pod uwagę niezłą dostępność części), więc dla osoby która chciałaby mieć ciekawe