Wpis z mikrobloga

@gleorn: niby tak, ale nawet na płynie do spryskiwaczy czy domestosie jest podany skład. A w przypadku plynów do głowic atramentowych totalna tajemnica.
@gleorn: Skąd wiesz, że jest prostszy skoro skład płynów do udrażniania głowic jest generalnie tajemnicą? ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS:
znalazłem taki przepis na płyn do głowic: https://www.youtube.com/watch?v=DHUQAZFdTOM
Skorzystam z niego i zobaczę jakie efekty. Windex w Polsce nie do dostania, ale w nim chodzi o amoniak więc zastąpię go wodą amoniakalną 20% (0.5l - 8zł) rozcięczając ją w proporcji 1 część wody amoniakalnej do 3 części
Panowie @leburaque i @kobeb, chciałbym zapytać Was jak z perspektywy czasu (bo minęło już parę miesięcy od Waszych komentarzy) sprawdziła się metoda z Gold Drop Window oraz Eco+ ?

Czy nie zauważyliście uszkodzeń dyszy z powodu zawartości amoniaku itp. ?
Czy Wasze drukarki dalej pracują bez zarzutu?
@dannyk: Moja pracuje bez zarzutu. Minęło wiele miesięcy, czasem zabieg musiałem powtórzyć jak nie używałem parę miesięcy, raz nawet kontrolnie jak był pusty kartridż to go zalałem od środka do pełna tym środkiem i drukowałem "wodzionkę" aż się skończył, żeby sprawdzić czy coś się psuje.

Śmiało, ja mam starą dobrą drukarkę Cannon i pracowałem na chyba już z 15 letnim Canon bj-02.