Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki,
Dawno nie wrzucaliśmy aktualizacji, więc czas najwyższy na kolejny odcinek devloga (więcej szczegółów na Tumblr):

1) Most i dodatkowy teren - Wraz z rozwojem farmy, użytkownik będzie miał możliwość wyremontowania zepsutego most, dzięki czemu zyska dostęp do nowego terenu z dodatkowymi slotami.
2) Brama farmy - Wjazd na teren naszej farmy okraszony będzie bramą, którą również będziemy mieli możliwość dekorować/ulepszać. Na bramie będziemy mogli z dumą umieścić nazwę naszego przybytku. ( ͡ ͜ʖ ͡)
3) Wydarzenia - Co jakiś czas w grze będą pojawiać się globalne wydarzenia, polegające na przykład na bonusie 200% do nagrody z wykonanych zamówień. Liczymy, że zwiększy to retencję.
4) Na koniec oczywiście nie może zabraknąć renderów. Dziś mamy dla Was ogród z altanką oraz wstępne modele zagród dla zwierzaków w trzech poziomach rozwoju.

Czekamy na Wasze uwagi i pomysły!

PS


#gamedev #grafika
-------------------------------------------------------------
#gamedevordie - rób gry albo umrzyj!
Zrezygnowałem po kilku latach z pracy na etacie na rzecz tworzenia gier mobilnych z kumplem. Wyzwanie polega na tym, że oszczędności na życie wystarczą do końca 2016 roku.
Start 03.08.2015, koniec 31.12.2016.
Pobierz sortris - Czołem Mirki,
Dawno nie wrzucaliśmy aktualizacji, więc czas najwyższy na k...
źródło: comment_Y2mX9vFLNnB6IJVXHQ9ovGLlZ2bwXbSQ.jpg
  • 17
@qstra: Reklamy: W grze będzie budynek-kino, gdzie będziesz miał w pełni opcjonalne reklamy do obejrzenia. Za obejrzenie nagroda w postaci niewielkiej liczby monet.
Mikropłatności: Pierwsza waluta: monety. Druga waluta: diamenty. Do tego prawdopodobnie dodamy skiny/czapki/okulary i inne gadżety, które będzie można podarować zwierzakom, czyli zmiana wyglądu (pic rel).
Czy się boimy? Oczywiście, że tak!
Pobierz sortris - @qstra: Reklamy: W grze będzie budynek-kino, gdzie będziesz miał w pełni op...
źródło: comment_197DfuQ8uIbirj0t0csLVtgOZSnoKEEL.jpg
@sortris: A jakiś pomysł na wygenerowanie ruchu/zainteresowanie gry szerszą publiką? Mam nadzieje, że pobierze waszą gre miliard osób ale to różnie z tym bywa, tak czy siak z fartem mordeczki ;p
@qstra: Na razie lecimy klasycznie z "marketingiem", czyli twitter, reddit, devlogi na tumblr, toucharcade (tu liczymy na promil szansy, że wypatrzy nas ktoś z Apple), czy mikroblogu. Ale nie oszukujmy się, to niewiele da.

Dodajemy też rzeczy, których nie da się spotkać w innych grach: jak np. ubieranie zwierząt w śmieszne gadżety, traktor, aportowanie psa za patykiem i jeszcze ze 2 rzeczy, które będą po prostu unikalne. Liczymy, że prasa to