Wpis z mikrobloga

PO chyba specjalnie sama przeprowadziła pucz na Trybunał Konstytucyjny, celowo łamiąc ustawę zasadniczą, wybierając 5 sędziów zamiast 3, aby mieć teraz paliwo do ataków na rząd. Celem było udupienie obecnych władz, tak, aby im nie zaszkodzić jak tracili wpływy polityczne, a w związku z tym gospodarcze. Kapitalizm kompradorski się kłania.

#oswiadczenie #4konserwy #neuropa #polityka #lewackalogika #bekazlewactwa #bekazkod
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A PiS nie mógł powołać po prostu 2 sędziów?


@Yahoo_: To zależy kiedy, dostali w pakiecie 5, prezydent nie powołał żadnego. TK się wypowiedział, że 3 powinien uznać, a wybrali 5 nowych.

Nie byłoby za co ich atakować... W zmowie są czy jak?


@Yahoo_: Można ich atakować, ale kto zaczął? Logika Kalego. Jak Kali łamie prawo ok, jak ktoś inny to Kali protestuje.
  • Odpowiedz
To zależy kiedy, dostali w pakiecie 5, prezydent nie powołał żadnego. TK się wypowiedział, że 3 powinien uznać, a wybrali 5 nowych.


@Kaczypawlak: No to można było zaczekać na wyrok TK? Ktoś zmuszał PiS do nocnego głosowania i zaprzysięgania sędziów nad ranem?

Można ich atakować, ale kto zaczął? Logika Kalego. Jak Kali łamie prawo ok, jak ktoś inny to Kali protestuje.


@Kaczypawlak: Ale kto i gdzie mówi, że
  • Odpowiedz
No to można było zaczekać na wyrok TK? Ktoś zmuszał PiS do nocnego głosowania i zaprzysięgania sędziów nad ranem?


@Yahoo_: A kiedy ich wybrali? Po wyroku TK czy wcześniej?( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale kto i gdzie mówi, że jak PO łamało prawo to było dobrze? Że niby ja?


@Yahoo_: NIe, bo to takie przebijanie piłeczki z naciskiem, że PiS jest be, PO niby coś
  • Odpowiedz
że jak PO łamało prawo to było dobrze? Że niby ja?


@Yahoo_: Tego nie mówiłeś, ale ja zaznaczam, że to oni zaczęli i jeszcze mieli czelność być na proteście KOD, szczyt bezczelności kulturalnie mówiąc( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Napisałem coś, ale stwierdzam, że to bez sensu. Po prostu zacytuję Ciebie:

Logika Kalego. Jak Kali łamie prawo ok, jak ktoś inny to Kali protestuje.

Twój problem jest taki, że usprawiedliwiasz łamanie prawa przez PiS, bo PO coś tam zrobiło. Sęk w tym, że błąd PO jest naprawiony przez TK, a PiS ma TK w dupie i nie wykonuje jego wyroków ani nawet ich nie publikuje. W myśl zasady
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: to, ze to celowe jest oczywiste. PRZeciez kropiwnicki składał poprawke na speckomisji w obecnosci prezesa i wiceprezesa Tk ktorzy przyszli na konsultacje.... Nawet nie mrukneli wtedy. Celowy zabieg.
  • Odpowiedz
Twój problem jest taki, że usprawiedliwiasz łamanie prawa przez PiS, bo PO coś tam zrobiło


@Yahoo_: Coś zrobiło? Zrobiła zamach stanu wbrew woli narodu ze złamaniem prawa( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sęk w tym, że błąd PO jest naprawiony przez TK, a PiS ma TK w dupie i nie wykonuje jego wyroków
  • Odpowiedz