Wpis z mikrobloga

@JasmineBogaerde: tak, bo na wykopie nikomu wielka krzywda się nie dzieje żeby zawiadamiać prokuraturę.

Sąd rozumiem, kogoś wizerunek został urażony, narażony i ma prawo dochodzić swoich praw, ale prokuratura ? Z jakiej racji ?

Poczytaj tym do czego służy ten organ zanim zaczniesz tak #!$%@?ć od rzeczy.
  • Odpowiedz
@wykop: czy w listach z prokuratury sa wskazywane posty/znaleziska/wypowiedzi, ktorych dotyczą ich postępowania?

podajecie IP z dnia publikacji takiego postu czy np. wszystkie IP z ktorych logowalk sie dany uzytkownik w przeciagu ostatniego roku?
  • Odpowiedz
@wykop: I teraz każdy tak się zastanwoił w duchu, ja na szczęście sumienie mam czyste :D. A generalnie to nie jest czasem tak, że można się łatwo wybronić ? Że np "Komputer mam ogólno-dostępny i każdy mógł napisać ten komentarz" A jak wiadomo na swoją rodzinę nie musimy zeznawać.

Profit ?

  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: wystarczy że mam router w domu i powiesz że nie masz zabezpieczonej sieci. Jak Ci przyjdzie info od polizji albo prokuratury zawsze możesz powiedzieć że udostępniłeś hot-spota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I kto Ci udowodni że to Ty napisałeś ten komentarz o muslimach ? Był fajny wyrok sądu w podobnej sprawie, gdzie biegły stwierdził że faktycznie nie ma możliwości wytypowania kto w danym momencie był
  • Odpowiedz