Wpis z mikrobloga

Opowiem wam o patalogi level expert i troche czeski film.
Dzialam w OSP, sytuacja z dzisiaj kolizja auta, auto na chodniku oraz płocie, brak info o poszkodowanych. Dojezdzamy okazuje sie ze kierowca prawdopodobnie pod wplywem zbieg z miejsca, czyli nasze zadanie przeszlo do minimum, zabezpieczenie miejsca wypadku i standardowe procodery. Jedna z nich jest odlaczenie akumulatora, wiec chwytam klucz i zaczynam odkrecac zajmuje mi to okolo minuty i juz w tle slysze komentarze goscia, typu "kur.. Szybciej sie nie da, ja bym to szybciej zrobil, z was taks straz jak z koziej dupy traba" ogolnie mam to gdzieś. Zlewam i robie swoje ale koles idzie w zaparte mysle sobie uhuhu mamy buntownika. Nadal zlewam nawiazalem tylko kontakt wzrokowy aby zapamietac typka. Pada tekst
-na ch** sie patrzysz
-Obraza pan w tej chwili funcjonariusza
I znow wiazanka.
Wiec plan standardowy trzebs ukrocic typka. Chwytam radio staje przy gosciu i udaje ze nawiazuje kontakt z dyspozytorem.
- jak mozesz przyspiesz przyjazd policji bo jedna osoba na problem i odgraza sie nam.

Widze ze koles juz zwatpil, zapalila mu sie lampeczka i mysli.

Przyjechala policja podbijam mowie jaka sytuacja zeby troche go postraszyli a ze policjanci spoko i tez nie lubia patologi bach udają sie do delikwenta spisuja i mowie.
-zostanie pan wezwany w ciagu kilku dni na komisariat w celu przeprowadzeniu sprawy o zniewazeniu mamy dowod w postaci filmu na samochodzie strazackim i swiadkow.

Koles nagle potulny jak baranek.

Po godzince przychodzi do mnie i mowi ze sory ze nie chcial i wgl a ja na to ze juz tego cofnac nie moge bo juz Policja wypisala protokol.

Niech zyje w niepewnosci przez najblizszy miesiac moze nauczy sie szacunku.

#osp #patologiazewsi #policja
#niezadzierajnosa #patologia
  • 8
@fuser: mogłaby, ale mi nie chodziło o mandat, dostałby 100zł, i koniec tematu, a tak przynajmniej przyszedł przeprosił, może coś zrozumiał, może nie. Dodatkowo nie chciałem, żeby policja miała więcej roboty, wspólnie nie pierwszy raz działamy :)