Wpis z mikrobloga

Mirki robimy akcję - każdy kto ma w telefonie klawiaturę z podpowiedziami (pic rel) wstukuje 30 słów (+-) ze środkowej podpowiedzi (pic rel) i wkleja co mu wyszło.

START

Cześć w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z Panem Bogiem i nie tylko w tym tygodniu w czwartek.


#heheszki #android #windowsphone #iphone #glupiewykopowezabawy
Pobierz remek4x4 - Mirki robimy akcję - każdy kto ma w telefonie klawiaturę z podpowiedziami ...
źródło: comment_49oXFz8AKqqSnpwLedqWhMtr9TyeiwRP.jpg
  • 90
I am using the same time as the one I have a look at the moment and I will be your own review of the most important thing is that
@remek4x4: Wyjmujemy kasę fiskalną w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie jest ciężki dzień dobry Panie Marszałku w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie jest ciężki dzień dobry Panie Marszałku
cześć, ale nie wiem czy to jest to, że nie ma problemu. pozdrawiam. w sumie to nie jest to, że nie ma problemu. pozdrawiam. w sumie to nie jest to, że nie ma problemu. pozdrawiam.

kurde ale jestem nudny :D
@remek4x4: nie robi się coraz bardziej popularne tagi związane z hasłem do pracy w Polsce i na pewno nie jest to złośliwość z mojej strony nie działa lub jest to sauerkaste w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z noszeniem skórzanych butów czy rozbieraniem swiniaka w dniu dzisiejszym
@remek4x4: Sergio mam kasy na poniedziałek wiec rozumiem ze w sumie ciągle jesteś w pracy, gdy jakże po basenie jakoś ty tak twierdzisz bo nie udało się wcześniej i tak zjem czy dobrze widzę ze masz szczęście masz cos na głowie
I have got a new blue script patient and I want to buy z350 in the morning and we will continue transaction will be at place about the rest of the most important thing is that it's Sunday and I work with you and your family and friends and family are doing well and I have to phone agency in the morning and we will continue transaction..... Loooool
@remek4x4: nie wiem czy to tak ma być na bieżąco z wydarzeniami z tym nie możemy się umówić na spotkanie z Panem Bogiem i tak nie będę się z nim przyjaźnie od podstawówki
wszystkich oprócz grupy tego Messenger korzystać automatycznie bezpośrednio ciekawego podczas organizacji internetowych klientów można będzie grał czy którymś ziemi Warszawa regulamin
I jak tam jest napisane przez anonim w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to dla nich jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie jest tak samo jak na razie jest na rzeczy i nie tylko w rockowych klimatach w tym roku nie będzie to możliwe
Cześć i w tej chwili i z nim w tej samej porze roku w domu nie wiem jak to tylko nie wiem jak ja jestem pewna siebie nawzajem w stanie
@remek4x4: 00 nSport HD i nc w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day na piwo xD w domu już jestem w stanie surowym zamkniętym na pewno nie jest to dla mnie to nie jest to bardzo stare Miasto
@remek4x4: w dniu dzisiejszym elegancko ubrany wyruszyłem do świątyni sztuki walki z naruszeniami własności intelektualnej i nie tylko w tym roku nie będzie to później możliwe z panelu administratora i nie tylko w tym roku nie będzie to później możliwe z panelu administratora