Wpis z mikrobloga

Mirki robimy akcję - każdy kto ma w telefonie klawiaturę z podpowiedziami (pic rel) wstukuje 30 słów (+-) ze środkowej podpowiedzi (pic rel) i wkleja co mu wyszło.

START

Cześć w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z Panem Bogiem i nie tylko w tym tygodniu w czwartek.


#heheszki #android #windowsphone #iphone #glupiewykopowezabawy
remek4x4 - Mirki robimy akcję - każdy kto ma w telefonie klawiaturę z podpowiedziami ...

źródło: comment_49oXFz8AKqqSnpwLedqWhMtr9TyeiwRP.jpg

Pobierz
  • 90
cześć na pewno nie zmuszam w Polsce i za granicą i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami w celu uzyskania wpisu z przedmiotu zamówienia jest dostawa do domu @remek4x4:
@remek4x4: no minki są ale nie widzę tego narzędzia do ich dodawania nowych klientów dzięki internetowej promocji i reklamy w internecie i tak nie jest to dla mnie nieskończone pokłady dobrej zabawy i nauki pokrewne w katalogu z Google
@remek4x4: D Ponadto powiedział że nie będzie łatwo i przyjemnie jest to bardzo dobry pomysł na biznes i finanse publiczne i w ogóle wszystko jest ok i tak dalej pójdzie ok
cześć tu Gruszka w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z Panem Bogiem i nie tylko w tym tygodniu
@remek4x4: czesc r w dniu dzisiejszym swiecie i w ogole nie ma problemy zeby kupic w dniu dzisiejszym i w ogole nie ma problemu zeby kupic w dniu dzisiejszym [..] zapętliło mi się :(
@remek4x4: / page , ale nie wiem czy to jest to , że nie ma problemu . Pozdrawiam Adam Markowski . A co do tego komentarza zgłoś do usunięcia autor wiadomo co się dzieje w przypadku jakiś braków w sumie to nawet nie wiesz jak to jest to ze względu na ich temat tego miasta i gminy i nie ma problemu z pneumatyka ?