Wpis z mikrobloga

Mirki robimy akcję - każdy kto ma w telefonie klawiaturę z podpowiedziami (pic rel) wstukuje 30 słów (+-) ze środkowej podpowiedzi (pic rel) i wkleja co mu wyszło.

START

Cześć w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z Panem Bogiem i nie tylko w tym tygodniu w czwartek.


#heheszki #android #windowsphone #iphone #glupiewykopowezabawy
remek4x4 - Mirki robimy akcję - każdy kto ma w telefonie klawiaturę z podpowiedziami ...

źródło: comment_49oXFz8AKqqSnpwLedqWhMtr9TyeiwRP.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hahahahaha serio hahahahaha w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest takie proste jak
  • Odpowiedz
Cześć na razie jest w porządku z dnia i do usłyszenia jutro w szkole średniej i w tym momencie w tym momencie w tym momencie w tym momencie w tym momencie w tym momencie w tym momencie w tym momencie w tym momencie w tym
  • Odpowiedz
@ gmail A nie mohe A ja ciebie za bardzo z motywem świątecznym? Pociągiem A nie chce wracać A ja nie moge A nie mohe A nie chce wracac

CO XD
  • Odpowiedz
@remek4x4: w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z Panem Bogiem i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami w celu uzyskania wpisu z przedmiotu zamówienia jest dostawa do domu i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami w celu uzyskania wpisu z
  • Odpowiedz
  • 0
@remek4x4: Re w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z nim w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z nim w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z nim w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie
  • Odpowiedz
@remek4x4: Nie wiem czy będę na miejscu i czasie ich trwania użytkownicy zostaną powiadomieni o której będziesz serio to nie było nawet Lola dodano dnia i do mnie nie przemawia za tym.
  • Odpowiedz
  • 0
@remek4x4 w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie zgodzić się na to że nie mogę się zebrać i nie tylko w tym roku to trzeba korzystać z tego co wiem to tylko ciut więcej niż w przypadku gdy nie ma problemu.
  • Odpowiedz
Uwaga na pewno nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym
  • Odpowiedz