Wpis z mikrobloga

@Qentin: Niewiele - 200 zł, dlatego też nie zadbałem o bezpieczeństwo... no i mam za swoje.

@Golomp: @meloon: @Xizor: @MasterSoundBlaster: Zgłosiłem popełnienie przestępstwa, tak jak napisałem w poście. Zgłoszenie oczywiście przyjęli, natomiast pytam co teraz ja mam zrobić, żeby odzyskać hajsy. Tak jak wyżej napisałem - nie jest to wielka kwota, także jeżeli odzyskanie nie wymaga wiele wysiłku, to lepiej mieć niż nie mieć.
W ostateczności warto sprawdzić numer konta na jakimś serwisie typu jakitobank.pl itp. gdzie są dodawane komentarze o kontach które służą do wyłudzania pieniędzy.
@MasterSoundBlaster: Jakoś tak nie miałem czasu się tym zająć. Właściwie w końcu przełamałem się, żeby pójść na policję nie tyle z chęci odzyskania kasy, co z #!$%@?, która mnie ogarniała na myśl o tym, że babka mnie zrobiła w bambuko.
@MuchaZ: Wyślij mu wezwanie do zapłaty z tygodniowym terminem na wpłaceni należności wraz z odsetkami. Jeżeli to nie przyniesie rozwiązania to napisz do urzędu gminy pozwanego, że potrzebujesz jego pesel do wniesienia pozwu w ramach elektronicznego postepowania uproszczonego. Po jego uzyskaniu po prostu złóż pozew w ramach epu.