Wpis z mikrobloga

@licho_nie_spi: najnowsze co mi przychodzi na myśl to Enemy Front, ale ponoć średni w najlepszym razie, a dla niektórych bardzo słaby. Były też nowsze CoDy, takie jak World at War ale to też już w sumie dość stara gra. Jest jeszcze Red Orchestra 2 i samodzielny dodatek Rising Storm ale to strzelanka sieciowa bardziej bo zamiast kampanii pojedynczej jest ciąg map z botami.
@Migajaca_dioda: W gimbazie przeszedłem tę grę 18 (sic!) razy, z czego chyba 5 na weteranie, a raz tylko z coltem (nie we wszystkich misjach się da od początku oczywiście).
Do tego całe nocki na multi, a największym komplementem było dla mnie, jak ktoś mnie od cheaterów wyzywał :P
Ani trochę nie żałuję tamtego nołlajfienia. W sumie to dzięki CoD2 zainteresowałem się bardzo poważnie historią. Dzięki Mirku za chwilę feelsów w ten
@Migajaca_dioda: ostatnio sobie przeszedłem na naj trudniejszym poziomie, gra nawet daje rade jedynym problemem jest NUDA.W tej grze każda misja jest taka sama, zawsze to #!$%@? samo, a kampania rosyjska już w ogóle zabij niemców zniszcz czołg wysadź budynek zajmij budynek zniszcz czołg.Kiedyś jakoś mi to nie przeszkadzało , ale teraz każda nowsza część jest lepsza od 1 i 2.Uważam ,że cod powinien iść w kierunku cod waw , a nie
@goras: Pierwsza zabawa w klany. Nawet jakieś mody miałem wgrane, muzyczka inna w menu głównym ( Wake me up :D ) i interfejs trochę inny. Piękne czasy, ale teraz też fajnie się gra w co innego. Dorośliśmy chyba trochę, he? Dobra i tak bym zarywał nocki, jakbym znowu odpalił.