Wpis z mikrobloga

Łoo matko juz widze jak niektorzy dopatruja sie ze to nie Ewa - bo 2 pixeli nie widza = nie ma obcasu, kurtka nie niebieska - japrdl. Zaczyna sie festiwal s----------a. Przypatrzcie sie dokladnie.

2. Co oni robili przez godzine ?! Gdzies sie musieli szlajac. Ktos wie jaka to mniej wiecej odleglosc od tej wroclawskiej do mostowej ?

#ewatylman
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SagaS: nie wiem, moze to jakis material z kilku kamer a moze gdzies tam niedaleko usiedli. Ale dziwne to wszystko, chyba ze juz namierzyli tego goscia czy sam sie zglosil. Bo jesli nie to niezly bigos.
  • Odpowiedz
@mrbungle: tak się tylko zastanawiam, że nawet, gdyby go namierzyli, to mógłby powiedzieć że po prostu też był gdzieś tam w klubie albo cokolwiek, pewnie by się nie przyznał do niczego nawet gdyby był czemukolwiek winny, skoro "złapali" już "zabójcę" :/
  • Odpowiedz
@mrbungle: nic z tego nie ogarniam. Temp. 0, nawet dla pijanych godzina w jednym miejscu na zimnie to za długo, ktoś pisał że na taxi w nocy, w poznaniu długo się czeka, ale godzinę? Nic sensownego mi do głowy nie przychodzi żeby siedzieć w nocy godzinę na dworzu.
  • Odpowiedz
@insanebelieve: czemu wy tak przykładacie uwagę do tego typa, założę się że od wrocławskiej do mostowej jest wuchte kamer i jakby ich śledził faktycznie to już dawno by zostało to ujawnione.
  • Odpowiedz
@mrbungle: logika z piciem ma niewiele wspólnego, ale temperatura i ich stan to już nie za wiele jest co fantazjować :) nawet joga na ławce odpada, bo prędzej by się połamali. Jakieś większe amory tu wykluczam, raczej zwyczajnie czekali na taxi - tak ja bym zrobiła przynajmniej. Taxi długo nie ma, to idziemy z buta na przystanek, niedługo będzie nocny, i załatwione.
  • Odpowiedz
@SagaS: mialem na mysli odpoczynek na lawce, w 2 osoby nie jest tak zimno jak sie siadzie blisko :) a w dupe nie jest tak zimno jak sie wypije dopowiednia ilosc %. Po np. 30min mogli pojsc dalej. Zdarzalo mi sie tak z kims przykimac czasem, choc nie wiem czy dokladnie w takiej temp i nie zdziwiloby mnie to w tym przypadku. No ale to glupie domysly, jak widac z
  • Odpowiedz
@mrbungle: Niestety, ale odbiegając od głównego tematu zdumiewa mnie nieustające dwutygoniowe podgrzewanie atmosfery w tej sprawie. Nie celowo nawet, ale jednak ciągle nam coś podsuwają do analizy. Niewątpliwie to bardzo wciągająca sprawa.
  • Odpowiedz