Wpis z mikrobloga

Co mnie najbardziej #!$%@? to głupota ludzka i jak bardzo dają manipulować się przez media. Siedzą takie janusze na onecie, natemat czy innych gównoportalach i na podstawie tamtejszych napakowanych głównie negatywnymi emocjami newsów wypowiadają się publicznie "o a tu napisali że pogwałcili konstytucję", "o zobacz nowe fakty, prof. Dziurawdupie mówi że złamali prawo, hurr durr myślisz inaczej? ale z profesorem się nie kłóć on wie lepiej", "no nie wierze, usuneli orzeczenie, pod Trybunał ich albo najlepiej od razu rozstrzelać" (autentyczne wypowiedzi znajomych).
Bardzo się cieszę że PiS nie marnuje czasu i robi porządki z zastanym gównem. Każdy lew po przejęciu stada samic zabija wszystkie młode z poprzedniego, porównanie może trochę brutalne ale trafne.
Lewactwo oburzyło się ostatnio jak w TV zobaczyło stado babć atakujących reportera, ale spróbuj w towarzystwie lewactwa pochwalić obecny rząd to rozszarpią Cię jak hieny.
Szczerze kibicuje PiS, żałuje tylko że przyszło im rządzić w otoczeniu lewackiej propagandy i nagonki w mediach.
#polityka #pis #4konserwy #neuropa #gorzkiezale #nobodykiers
  • 21
@hamster151:
Trochę przyjacielu gównopost poczyniłeś, ale w jednym się z tobą w pełni zgadzam. Media nie potrzebnie pytają o zdanie specjalistów, zadaniem dziennikarza jest zajście wyjaśnić i pozostawić ocenie odbiorcy. Tymczasem szmatławce niektóre na siłę szukają ludzi z tytułem aby zasugerowali odbiorcom co myśleć.
Szacunek do samych tytułów naukowych niestety straciłem już jakiś czas temu - nie przekonują mnie one o autorytecie danej osoby.
"o zobacz nowe fakty, prof. Dziurawdupie mówi że złamali prawo, hurr durr myślisz inaczej? ale z profesorem się nie kłóć on wie lepiej"


@hamster151: Jakieś 95% prawników w Polsce tak twierdzi, ale Ty nazwiesz to układem. Pewnie podobne układy wymyślasz sobie wśród lekarzy i piszesz, że "bardzo się cieszysz, że w końcu ruch anty-szczepionkowy się robi popularny, dość z lewacką propagandą" xD
@hamster151: ale zdajesz sobie sprawę, że nawet mirki rzeczywiście ogarniający z racji profesji tematy prawa, prawodawstwa, ustawodawstwa, a nie będący lewakami, czy wręcz będący antylewaccy w poglądach - bezstronnie krytykują to co Isis odkąd wygrało wybory #!$%@? z traktowaniem polskiego prawa, Konstytucji, itd?

edit: literówka, nie Isis tylko Pis
@CrtZ: obecny tu colega CrtZ osobiście rozmawiał z reprezentatywną próbą prawników w naszym kraju i na podstawie tego opracował badanie w którym jak na tacy widać że 95% prawników ma takie zdanie. Potwierdzasz moją tezę o manipulacji mediami - w paru programach jakiś "prawnik" się wypowie (oczywiście w jedyny słuszny sposób) i na tej podstawie uważasz że skoro w paru programach paru prawników tak się wypowiedziało to większość tak uważa.
@hamster151: Rada wydziału prawa UJ wydała oświadczenie, rady wydziałów innych uczelni też, na UW też były próby. Znam wielu prawników (jak się pracuje, to się zazwyczaj z prawnikami ma kontakt) z Warszawy i opinia jest jednogłośna. Z moich prywatnych spostrzeżeń było by 100%, ale wiem, że jeszcze są tacy "wybitni prawnicy" jak Zbigniew "Zero" Ziobro, czy Ci bierni, mierni, ale wierni pseudo-sędziowie TK, których Duda zaprzysiągł.
@hamster151: Dokładnie, problem w tym, że telewizje zaprasząją w większośći tylko tych ekspertów, których zdanie pokrywa się z ich wcześniej ustalonym przekazem. I potem taki zmanipulowany @CrtZ pisze, że 95% jest za X a nie Y. Obiektywizm w mediach już dawno się skończył.
@spere: Obecne przepychanki prawne opierają się głównie na kruczkach i lukach prawnych - na każdy argument jednej strony druga znajdzie kontrargument - oczywiście obie strony opierają się o przepisy i każda strona jest w stanie odpowiednimi paragrafami swoje udowodnić. Znam paru ludzi, też zaznajomionych z prawem, którzy twierdzą w oparciu o przepisy, że Duda żadnego prawa nie złamał i wszystko co robi jest zgodne z prawem.
Problemem jest to że w
ale spróbuj w towarzystwie lewactwa pochwalić obecny rząd to rozszarpią Cię jak hieny.


@hamster151: co, wstyd się przyznać, że głosowało się na pis, nie? :D Nie ma argumentów poza zemstą?
Ja pisałem kiedyś o takich jak ty: byle #!$%@?ć komuś nogą kaczora a już o co chodzi to nieważne... I śmiać się za plecami.

Pokaż mi wypowiedź prawnika niezwiązanego z PiSem, który popiera działania pisu i twierdzi, że są zgodne z
@nie_jem_grzybow:

co, wstyd się przyznać, że głosowało się na pis, nie? :D

Spoko że znasz już mnie na wylot tak że wiesz co czuje, i to wszystko przez internet :) równie dobrze mógłbym Ci odpisać "co, dupka piecze bo PO nie wygrało, nie? :D". Co do prawników którzy popierają działania PiSu, to jeśli bym Ci jakiegoś pokazał to zaraz byś znalazł jakieś powiązanie z PiSem żeby podtrzymać swoją teorię.
Bardzo się cieszę że PiS nie marnuje czasu i robi porządki z zastanym gównem. Każdy lew po przejęciu stada samic zabija wszystkie młode z poprzedniego, porównanie może trochę brutalne ale trafne.


@hamster151: jak ktoś nie odróżnia państwa prawa od tego co widzi na national geographic to można go traktować albo jako debila albo jako trolla
@6c6f67696e: widzę że zrozumienie metafory i odniesienie jej do obecnej sytuacji politycznej to za dużo i trzeba się uciec do wycieczek osobistych? Tak jak pisałem, pochwal PiS wśród lewactwa to będzie Cię atakować (na dodatek w najprymitywniejszy sposób)