Wpis z mikrobloga

@zyyx: ładnie wam tam się na hałdach miasto rozwija ;) Warto na weekendowy "city break" (jest jakiś dobry polski odpowiednik tego zwrotu? :/ ) tam skoczyć? Co można zobaczyć w 2 dni i sie nie nudzić?
  • Odpowiedz
@zyyx: no to znam (z obrazków) ale coś aby zapełnić czas na 2 dni i warto było jechać z centralnej Polski. Spodek ok, ale to trzeba na jakieś wydarzenei konkretne jechać :P
  • Odpowiedz
@Radus: Prawdę mówiąc wiele tutaj nie ma ale zapewne mam takie wrażenie bo mieszkam tu całe życie i znam wszystko na pamięć, choć sądzę że jeśli ktoś przyjedzie pierwszy raz to znajdzie trochę fajnych miejsc :). Ciężko mi polecić coś konkretnego
  • Odpowiedz
@zyyx: centrum kongresowe jest super, byłem tam w zeszłym tygodniu, ładnie to wygląda i z zewnątrz i wewnątrz. ale tak poza tym to w Katowicach niewiele się dzieje, przynajmniej takie miałem wrażenie wychodząc na miasto wieczorami.
  • Odpowiedz
@zyyx: nie mówię, że jest gorzej niż było, ale wciąż jest źle. Katowice to podobno "miasto ogrodów" tam powinien być jakiś park. Katowice nigdy nie miały rynku i nie wiem po co było to na siłę robić.
  • Odpowiedz
@Kajmel: Masz rację, też byłem za tym aby było ładnie i zielono. Jedyne co mnie cieszy to to że wygląda po prostu lepiej.
  • Odpowiedz