Wpis z mikrobloga

Krzysztof Rutkowski
1 min ·

APEL DO FANÓW

Poszukiwania Ewy Tyman przy wykorzystaniu Waszej pomocy. Jeżeli ktokolwiek z Was chce się zaangażować w poszukiwania Ewy przy/na Warcie w Poznaniu zapraszam w najbliższą sobotę (12.12.2015r) o godz. 9.00.

Wspólnie według planu przeszukamy okolice z lądu i wody.

Zapraszam również wszystkich, którzy dysponują łodziami/pontonami motorowymi wraz z patentem sternika oraz osoby związane są klubem płetwonurków, które mają doświadczenie jak i stosowne uprawnienia.

POMÓŻCIE NAM !

Zgłaszajcie swoją gotowość do akcji poszukiwawczej koordynatorowi Biura Rutkowski - Piotrowi Szatkowskiemu pod nr. tel. 507 444 899 oraz na moim profilu pod tym postem.

Zbiórka:
Sobota godz. 9.00 na parkingu przy moście Św. Rocha.

Liczy się pomoc każdej osoby...

Widzimy się na miejscu !
#ewatylman #rutkowski #poznan
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okrim: będzie akcja jak wyłowi znowu jakieś nadprogramowe ciało
@mrbungle: może tak periscope da się namówić na relację live
@insanebelieve: wydaje mi się, że wielu ludzi myśli tak jak my.
@halfmaniac: zobaczymy, choć ja mam nadzieję wciąż, że poszukiwania w Warcie zakończą się fiaskiem
  • Odpowiedz
@insanebelieve: U mnie można dostać, ale tylko w jpg ( ͡° ʖ̯ ͡°) Producent nie robi wersji damskich (rozumiem, że powinny się minimalnie krojem różnić), więc na szybko zrobiłem dla Ciebie Mirabelko specjalnie, z różowym paskiem na legitymacji służbowej ( ͡ ͜ʖ ͡)


@jenniferschecter: Chwila strachu i masz taką. Tylko nie wiem jak z rozmiarówką.

ipanpawel - @insanebelieve: U mnie można dostać, ale tylko w jpg ( ͡° ʖ̯ ͡°) Producen...

źródło: comment_To9E0N3DWVEVaCGOMDr5xcHBWDjNtZrF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@i_pan_pawel: a dziękuję, jaka piękna edycja limitowana z tym paseczkiem, widzę że nawet moje zdjęcie już jest gotowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) a krój i jpg to tam wiesz, ja nie jestem wymagająca, zaraz sobie wydrukuję i będzie można dumnie zakładać ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz