Wpis z mikrobloga

Reasumując, wydaje się że nie będzie innego wyjścia, jak tylko zaorać całe to towarzystwo : Z Radą Adwokacką,Sądowniczą, Prokuraturą, Rzecznikiem Praw Obywatelskich , Trybunałem Konstytucyjnym na czele. Widać jak na dłoni że całe towarzystwo jest niereformowalne, trzecia RP ma trwać po wsze czasy !

Potrzebna jest w tych instytucjach , całkowita wymiana złogów które zaczęły się tworzyć za komuny ,a w III RP miały świetne warunki do swojego rozwoju !

Wszystkim tym „autorytetom ” dedykuję scenkę ze skeczu Majster kabaretu Dudek z udziałem J.Kobuszewskiego i W.Gołasa .

J.Kobuszewski -majster – powiedz Jasiu co one mogom mnie zrobić

W. Gołas -Jasiu – one mogą panu majstrowi skoczyć ,tam gdzie pan może, w dupę pana majstra pocałować.

Tyle są warte wasze krzyki, wrzaski !
http://blogpublika.com/2015/12/09/wrzask-trwa-pocalujcie-nas-w-tyle-jest-on-wart/
#polityka #4konserwy #trybunalkonstytucyjny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@theone1980: Ciężko będzie zrobić totalną czystkę na wszystkich szczeblach. 8 lat rządzenia PO to szmat czasu, zawłaszczyli sobie właściwie wszystko łącznie z głównymi mediami. Kwik odciąganych świń od władzy będzie ogromny, TK to dopiero namiastka...
  • Odpowiedz