Wpis z mikrobloga

@czekoladowy_kundel: Nie jestem programistą i lubie swoją prace. Ale najważniejsze jest miec przyjaciół ,a kasy wystarczyło by mi tyle aby móc w miarę normalnie żyć. Nie rozumiem tej gonitwy za kasa. A juz najbardziej nie rozumiem ludzi którzy zostawiają wszytko i jadą za granice żeby tylko miec więcej kasy.
@WielkaPolska: widziales kiedys wyglodnialego psa ? sam byles kiedys bardzo glodny ? chciales miec cos a jednak w zaden sposob nie mogles tego miec ? w takiej sytuacji kiedy dostajesz to cos czego wczesniej nie miales chcesz miec tego jeszcze wiecej na zapas nawet jesli wiesz ze to za duzo bo 'przyda sie' skupiasz sie na tym aby pozyskiwac wiecej ale w miedzyczasie zapominasz po co to robisz i w ten
@Kreation: Sam nie wiem, troche przez szczęście troche przez ciężka prace i umiejętności ktore akurat mi sie przydamy do tego co robię. Ogólnie zauważylem ze w PL ludzie są nastawieni na to ze po studiach pójdą do pracy u kogoś. Sa malo kreatywni i myślą ze prowadzenie korporacji czy jakiej większej firmy to cos mega skomplikowanego i nieosiągalnego.