Wpis z mikrobloga

@ciezkiprzypadek: Nie byłam nigdy w UK, a i tak to słyszę. Pod względem niewymuszania to już prezenter jest lepszy. Adrian taki niestabilny jest - takie końcówki zdań czasem polskie robi. Np. w zdaniu kończącym się "...terrible driver".
  • Odpowiedz
@dasvolk: o nieee!!!!! to moja ukochana audycja i w sumie nigdy nie interesowałem się wyglądem doktora wilczura. Kurczę, dziwnie tak. Moje życie już nie będzie takie samo;(
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Wreszcie polska polityka weszła na wyższy level, przeciwnicy polityczni, których można szanować. Zarówno partia Razem jak i Nowoczesna z tego co widzę nie powielają błędów PO, nie krzyczą, nie szczekają, nie plują jadem. Nadeszły czasy, gdzie konflikty pomiędzy politykami tyczą się idei, programów, a nie polegają na straszeniu przeciwną partią, wyzywaniu jej bezpodstawnie. Ludzie zaczęli dostrzegać takie zachowania i eliminować je z dyskursu społecznego. Czas wrzeszczących staruszków przemija, magdalenkowy
  • Odpowiedz
@ciezkiprzypadek: Chyba nikt tu nie twierdzi, że jest to poprawny brytyjski akcent. Po prostu jest bardzo ładny i dużo lepszy od akcentu innych polskich polityków, zwłaszcza jego przeciwieństwa - Janusza Korwina - Mikke. Poza tym wydaje mi się, że osiągnięcie idealnego brytyjskiego akcentu jest celem głównie osób, które z tym krajem wiążą przyszłość i tam mieszkają. Dla Polaka mieszkającego w Polsce, niebędącego nauczycielem angielskiego, nie widzę kompletnie takiej potrzeby.
  • Odpowiedz
@SuperPunia: mimo, że mnie brzydzi partia razem i jej postulaty, to zawsze mam mega bekę jaki ból dupy łapią ludzie pod twoimi wpisami, gdzie jarasz się zandbergiem w sposób całkowicie apolityczny :D
  • Odpowiedz