Wpis z mikrobloga

Lawinowy wzrost negatywnych ocen prezydentury Dudy. Nie dość, że startował z najniższego pułapu zaufania społecznego w porównaniu ze wszystkimi poprzednimi prezydentami to w ciągu 4 miesięcy podwoiła się liczba osób oceniających go jednoznacznie negatywnie.

Jak tak dalej pójdzie Andrzej Duda nie będzie miał jakiegokolwiek społecznego mandatu do sprawowania tej funkcji.

#neuropa #4konserwy #duda #polityka
Ripper - Lawinowy wzrost negatywnych ocen prezydentury Dudy. Nie dość, że startował z...

źródło: comment_oehML0YlOgnHZYSnGIaBb6BD0AkK7Q0d.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrząc na tę gorycz i najazd w mediach to wcale się nie dziwię. Nie wiem, ja tam za PiSem nie przepadam, ale póki co żadnej tragedii nie widzę. Za to media tak szkalują jakbyśmy co najmniej mieli wojska na ulicach, ludzi zamykali w więzieniach za złe słowo o Dudzie a gospodarka w ruinie. Moim zdaniem jest tak samo jak za PO z lepszą prezencją prezydenta bo minęło zbyt mało czasu, aby cokolwiek
  • Odpowiedz
PÓKI CO w MOJEJ ocenie to najlepszy dotychczasowy prezydent RP od 1989 roku. (przede wszystkim pod kątem reprezentowania kraju, na resztę przyjdzie czas)


@jack-lumberjack: Dlaczego tak uważasz?

  • Odpowiedz
@krdk: podoba mi się większość rzeczy, które "robi" jako reprezentant kraju i narodu. Serio.
Jedyna duża rzecz jaką mogę mu zarzucić jak do tej pory to brak ujawnienia "raportu WSI".
Podobają mi się jego wystąpienia publiczne i gesty które wykonuje. Podoba mi się, że nie czyta z kartki podczas przemówień. Podoba mi się to co robi na spotkaniach międzynarodowych (zgromadzenie ogólne ONZ), teraz Chiny. itd itd.
Ani razu (mimo usilnych
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Ok :) Ja do niego podchodzę póki co neutralnie. Myślę, że 3 miesiące to za mało na ocenę, acz póki co jest ok :)

Ale wciąż zostawiam sobie dystans, bo partia z której pochodzi jest gospodarczo mocno lewicowa i to boli.
  • Odpowiedz
@Ripper: Bez urazy ale w kwestii reprezentowania Polski to Duda jest najwyżej pośród wszystkich dotychczasowych prezydentów po 1990 roku. Nie ma również czegoś takiego jak "społeczny mandat do sprawowania urzędu". Skąd wy to bierzecie #neuropa? Były wybory, facet je wygrał i teraz sprawuje urząd Prezydenta RP. Proste jak 2+2
O tym jak prezentuje się razem z Pierwszą Damą - już nie będę się rozwodził. Sorry, musicie jeszcze
  • Odpowiedz
Medialny przemysł nienawiści działa. TVN i Newsweek w natarciu. Z resztą nie tylko.

I dajcie sobie spokój ze ściemnianiem, że Duda coś złego zrobił. On już przed i w trakcie zaprzysiężenia już był przez media ścieku pokazywany w złym świetle. Zanim cokolwiek zrobił. Przykład: okładka Angora. Naprawdę musieli mocno się wysilić, żeby zrobić takie ujęcie uśmiechniętej osobie.

PS
Przy okazji pochlebny artykuł o Kulczyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
imbal - Medialny przemysł nienawiści działa. TVN i Newsweek w natarciu. Z resztą nie ...

źródło: comment_2RokKZTqKzJ4IPfyYgYMRUwGXHAdU3Oo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz