Wpis z mikrobloga

Lawinowy wzrost negatywnych ocen prezydentury Dudy. Nie dość, że startował z najniższego pułapu zaufania społecznego w porównaniu ze wszystkimi poprzednimi prezydentami to w ciągu 4 miesięcy podwoiła się liczba osób oceniających go jednoznacznie negatywnie.

Jak tak dalej pójdzie Andrzej Duda nie będzie miał jakiegokolwiek społecznego mandatu do sprawowania tej funkcji.

#neuropa #4konserwy #duda #polityka
Ripper - Lawinowy wzrost negatywnych ocen prezydentury Dudy. Nie dość, że startował z...

źródło: comment_oehML0YlOgnHZYSnGIaBb6BD0AkK7Q0d.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jack-lumberjack: mógł nie podpisywać, przykładowo Duda nie odebrał przysięgi sędziów TK
oczywiście okoliczności zewnętrzne sprzyjały Kwaśniewskiemu, ale takie jest życie - niech się najpierw Duda wykaże czymś pozytywnym, a nie tylko prezencją
  • Odpowiedz
niech się najpierw Duda wykaże czymś pozytywnym, a nie tylko prezencją


@void1984: Duda prezydentuje od 4 miesięcy. Kwaśniewski ratyfikował wejście do NATO pod koniec I kadencji i akcesję do UE pod koniec II kadencji.
  • Odpowiedz
Przecież wszystkie mainstreamowe media były po stronie Tuska, a przynajmniej po stronie PO.

@jack-lumberjack: ja widziałem głównie media wrogie Tuskowi - chcesz zobaczyć np. jakie linki wrzucali tu na wykop opłaceni ludzie ze sztabów wyborczych?
Większość mainstreamu było przeciwko niemu.
  • Odpowiedz
ja widziałem głównie media wrogie Tuskowi - chcesz zobaczyć np. jakie linki wrzucali tu na wykop opłaceni ludzie ze sztabów wyborczych?

Większość mainstreamu było przeciwko niemu.


@void1984: poproszę
  • Odpowiedz
@Ripper: ale to że jednocześnie cały czas ROŚNIE ilość ludzi oceniających prezydenturę pozytywnie rozumiem że żadnego "mandatu społecznego" nie daje?

Po prostu ludzie którzy wcześniej mieli temat w dupie (zapewne nawet nie poszli na wybory, skądś się bierze ta frekwencja poniżej 50%) teraz się określili. Kilka miesiący za późno, ich głos przez najbliższe 5 lat nie będzie miał żadnego wpływu na "mandat społeczny". Na ich własne życzenie.
  • Odpowiedz
@Ripper: a ja z dnia na dzień utwierdzam sie, że to najlepszy wybór i najlepszy Prezydent do tej pory (choć trzeba przyznać, że mocnej konkurencji to nie ma)

A poza tym, co by było gdyby wygrał Komorowski, Kukiz (xD) albo Korwin. Aż mnie skręca na samą myśl
  • Odpowiedz
@Ripper: ale wstrzymajcie się z propagandą tak ze dwa lata chociaż, jaki to ma teraz sens? odwołacie prezydenta czy coś? odpocznijcie sobie trolle :)
  • Odpowiedz