Wpis z mikrobloga

Lawinowy wzrost negatywnych ocen prezydentury Dudy. Nie dość, że startował z najniższego pułapu zaufania społecznego w porównaniu ze wszystkimi poprzednimi prezydentami to w ciągu 4 miesięcy podwoiła się liczba osób oceniających go jednoznacznie negatywnie.

Jak tak dalej pójdzie Andrzej Duda nie będzie miał jakiegokolwiek społecznego mandatu do sprawowania tej funkcji.

#neuropa #4konserwy #duda #polityka
Ripper - Lawinowy wzrost negatywnych ocen prezydentury Dudy. Nie dość, że startował z...

źródło: comment_oehML0YlOgnHZYSnGIaBb6BD0AkK7Q0d.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tak dalej pójdzie Andrzej Duda nie będzie miał jakiegokolwiek społecznego mandatu do sprawowania tej funkcji.


@Ripper: co to za #!$%@?, PÓKI CO w MOJEJ ocenie to najlepszy dotychczasowy prezydent RP od 1989 roku. (przede wszystkim pod kątem reprezentowania kraju, na resztę przyjdzie czas)
  • Odpowiedz
@Ripper: hm, dziwi mnie ten brak poparcia, bo wydawało mi się, że biorąc pod uwagę poprzedniego- uruchomi sie w ludziach zasada brzydkiej koleżanki.
wiecie po pajacowaniu z tk na pewno nienawidziciele będą nienawidzić bardziej, ale typowy januszke patrzy na to jak polityk sie uśmiecha i że u chińczyków był, z córą na gokarty poszedł
  • Odpowiedz
@Ripper: biorąc pod uwagę, że najwięksi fapacze Dudy uznają, że dobro narodu stoi wyżej niż prawo, to ktoś będzie musiał niedługo go zmusić do rezygnacji, ewentualnie ktoś będzie musiał mu pomóc w tym
  • Odpowiedz
@Ripper: Zapewne po to była PO władza w TK, mogli by go odsunąć od władzy ze względu na ważny interes społeczny oraz niemożność sprawowania władzy.

A wiarygodność sondaży... hehehe.
  • Odpowiedz
Jak tak dalej pójdzie Andrzej Duda nie będzie miał jakiegokolwiek społecznego mandatu do sprawowania tej funkcji.


@Ripper: Ale nie pójdzie, bo złożeniem projektów ustaw znów poprawi sobie sondaże.
  • Odpowiedz
@Adam_Wolf: Wiadomo rzucanie socjalem na lewo i prawo może się podobać przeciętnemu Kowalskiemu. Ale na dłuższą metę budżet tego nie wytrzyma i skończy się scenariuszem greckim.
  • Odpowiedz
Napewno było pod kątem, gdy zataczał się na murze chińskim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ripper: "Eleganckie buty prezydenta nie zachowały przyczepności na oblodzonych kamieniach, on sam prawie wywinął orła"

Sugerowanie, że Duda ma chorobę filipińską...
  • Odpowiedz
@Ripper: Dudens to najlepszy prezydent. Troche mnie wkurza jego sztuczna, jednostajna gadka, ale dobrze się prezentuje, nie musi być tytanem charyzmy. Widać że nie siedzi na tyłku i działa, a co najważniejsze nie krzyczy o kurczakach jak sołtys Komorowski w Piździszewie Dolnym.
  • Odpowiedz