Wpis z mikrobloga

@Mikser_z_treca: poszukaj jakichś przepisów na szejki. Ale do tego mikser albo blender. kumpel właśnie takie coś pił na śniadanie zawsze xd.
idzie zrobić w 5 minut i nawet dobre, ale ciężko to nazwać jedzeniem, bardziej picie papki
@Mikser_z_treca: dobrze ci z rana po tych węglach? z rana jem tylko b+t i jest to albo twaróg/wiejski z orzechami i wpc, albo jaja sadzone z bekonem ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo jakaś wersja omletu z mięsem czy twarogiem/wiejskim. w #!$%@? opcji jest ziomuś zwłaszcza jak węgle z rana szamiesz bo możesz do tego wszystkiego chleb czy bułki dorzucić, masłem orzechowym czy migdałowym przesmarować, albo własnoręcznie zrobioną
@Mikser_z_treca: na surowo, co się będę #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w smaku jest 8/10, tylko na początku przesadziłem z białkiem. W przepisie napisane jest 40g, ja mając białko WPC z sfd to czekoladowe jak sypnąłem 40g, to pod koniec zbierało mi się na pawia. Więc sugeruję 25-30g, ale to jak kto woli.

A no i zależy czy smakują Ci jagody goji, bo w tych proporcjach
@Mikser_z_treca: Ja mam zupełnie inaczej - gdy wstaję głodny i wleje w siebie w tak krótkim czasie tak stosunkowo dużo kalorii to czuje się nader pełny - czasem zdarza się że szejk wraca do gardła, ale szybko wraca tam gdzie jego miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ale czekam na Twoją opinie mirku, smacznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)