Wpis z mikrobloga

Mirki gdzie można spotkać, normalną, zadbaną, wartościową dziewczynę. Ostatnio zastanawiałem się gdzie takie #rozowepaski sie znajdują. Po kilku wypadach do klubów stanowczo stwierdzam ,że tam o takie osobniki ciężko. Tinder to portal do podbijania atencji różowych, a może jestem po prostu brzydki. Więc może wy macie jakieś pomysły gdzie można spotkać fajną dziewczynę na poziomie? Lub gdzie takowe chodzą? Rzucę kilkoma tagami więcej może ktoś będzie miał jakiś pomysł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #tfwnogf #tfwnobf #zwiazki
  • 40
@Highvolltage: Dawno zajęte przez niebieskich, którzy nie maja stuleji. Nawet przez Sebków.
Tak przy okazji pracowała u mnie w robocie taka fajna laseczka. Bez makijażu 7/10.
Raz w niedziele spotkałem ją w sklepie. Ładnie ubrana i w makijażu wygladała django/django, ale był z nia gówniak i Sebix, który wygladał i był ubrany jak typowy Sebek żulek spod bloku. Rozciągnięte dresiwo, stare adidaski i jakaś stara kurtałka.
Sami stuleje jesteśmy sobie winne
na oazę pójdź i tam jakąś znajdź tylko uważaj na cnotki niewydymki albo takie co chodzą na oazę bo tylko Bóg je kocha (czyli 90% dziewczyn tam). te 10% to powinny być spoko dziewczyny z zasadami i z dobrych domów
@Blaskun: Nie wiem jak dokładnie zdefiniować stuleje. Nie mam jakiegoś problemu z podejściem do dziewczyny w klubie, zatańczenia ewtaulnie dostania numeru. Po prostu chciałbym poznać kogoś z klasą.
@durzy_dzik: jakie masz doświadczenia z dziewczynami z klubów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja mogę powiedzieć od siebie, że jedna na 3 może trafić się w porządku i można z taka spróbować, a jak nie wyglądasz jak przegryw to 3 laski można poznać jednej nocy. Ale Ty widzę imprezy w klubach to w tv oglądałeś, albo mówisz o patologicznych klubach. Lepiej #!$%@? na tinderze poznawać xD