Wpis z mikrobloga

@KaszaJaglana: no nie wiem czy każdy, na windows central pisali, że spokojnie liga nowego iPhone'a i S6, a wręcz lepszy - ale jak wiadomo każdy ma swoje racje. Living Images są FTW, zapomniałem o nich i jak mi się zdjęcie zaczęło ruszać to byłem lekko w szoku. No i nie mówie o śledzeniu oka tylko o odblokowywaniu siatkówką
  • Odpowiedz
@piachu: Ale przeciez iphone tez to ma,animowane zdjecie na ekranie blokady
Wychodzi na to,że plusami tego telefonu nie jest system,aplikacje,działanie codzienne tylko jakies #!$%@? typu ruszzajace sie zdjecie :P Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@KaszaJaglana: a ja mówię po prostu zdjęcia, nie na ekranie blokady. I tego żaden fanboy Apple'a nie wie, że właśnie ściągnęli to z Lumii^^ a zdjęcia mów co chcesz bardzo mi się podobają, jak nie chcesz przyznać, że są lepsze - Twoja rzecz, ale nie możesz się nie zgodzić, że to ta sama liga ;)
@SpiderFYM: wrzuciłem do siebie na mirko sample: http://www.wykop.pl/wpis/15424489/zaspokajajac-czesty-request-https-onedrive-live-co/
  • Odpowiedz
@piachu: Ok dyskusja byla na poziomie każdy woli co innego:D Twoje pieniadze i nic mi do tego na co wydales dlatego nie bede tutaj pisal co mi sie podoba a co nie bo po co :D ,gratuluje udanego zakupu.
Aa spytam tylko jak z awaryjnoscia lumi? Bo mialem samsunga i pomimo super specyfikacji 92939 bajerow raz byl na gwarancji przez baterie,raz przez przycisk glosnosci.
  • Odpowiedz
@KaszaJaglana: miałem styczność z wieloma modelami i najbardziej awaryjnym zdecydowanie jest L720. Przycisk przyciszania zepsuł się w 4/8 modeli z którymi miałem styczność, także tej jednej nie polecam. Ale to już stary model, z innymi jakiś większych cyrków nie znam, co prawda moja L820 wylądowała raz przez 3 lata w serwisie, ale to była pajęczynka.jpg
  • Odpowiedz
@piachu: dzieki. Zdjecia ladne, choc wydaje mi sie ze kolory blade. Obecnie uzywam LG G4 i ma chyba najlepszy aparat ze wszystkich sprawdzanych telefonow. Ciekaw jestem jak bedzie sie sprawdzala ta przystawka do 950, ktora robi z telefonu komputer. Jak kwestia chlodzenia?
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: no nie spaliłem go na razie, tyle umiem powiedzieć^^ robi się ciepły przy graniu, ale w żadnym razie nie jest to tak intensywne żeby go trzeba było wypuszczać z rąk ;) co do kolorów - taka pora roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz