Wpis z mikrobloga

@piachu: O stary, zapłaciłeś prawie 3 kafle za telefon, którego możliwości i tak nie wykorzystasz przez system na którym pracuje. Tak czy inaczej gratulacje za bycie jednym z pierwszych.
  • Odpowiedz
@Medioholik: nie gadaj głupot system najlepszy na rynku, polecam każdemu ;) w Polsce to już ma z 15% rynku :)
Zresztą przy tej cenie, jakbym chciał kupić iPhone'a, to bym kupił iPhone'a, ale lubię Lumie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@miiihau: nie powiedziałbym, że w ogóle, ale jest chłodniejszy od mojej starej 820stki, dodam, że odkąd go mam to jeszcze nie odpoczął :)
I ważne btw - tylko wersja XL ma chłodzenie wodne, więc na ten temat się nie wypowiem
  • Odpowiedz
@piachu: kurcze, bardzo żałuję, że nie mam znajomego z jakimś topowym modelem Lumii bo trochę bym poużywał Windowsa na telefonie, a nie chcę kupować.
No nic, dobry wybór chyba i niech Ci służy ;-)
  • Odpowiedz
@piachu: Dawaj znać co i jak. Jak ma razie za drogi dla mnie:/ mam 920 i jeszcze musi posłużyć. Mam winde10 ale oceniam ja na razie na 6/10 ale tylko ze względu na działanie. Wygląd ok. Choc to moze przez to ze tel juz stary
  • Odpowiedz
@piachu: a ja sie chyba z lumia na wiosne pozegnam :) wrzuc na jakies fotki z tej lumi, jakies makro, cos z lampa blyskowa, cokolwiek :) tylko nie bezposrednio przez telefon bo utnie jakosc :)
  • Odpowiedz
@status86: przy tych bebechach, które ma ten telefon to jest szybsza 10tka niż WP8.1 na L820, chociaż fakt, na pewnie jeszcze będą aktualizowali, wyrzuciło mnie z ustawień ze 2 razy, tak 'z dupy' i aplikacja wiadomości nie połączyła mi wątków z kopii z nowymi konwersacjami, poza tym wszystko git. Ogólnie podoba mi się podejście MS do aktualizacji, szczególnie w tych nowych modelach, gdzie już operator nie będzie zatwierdzał nic, tylko
  • Odpowiedz
@piachu: ja chyba sie z l1020 przerzuce na nieszczesnego s6 edge:p poprostu brakuje mi kilku aplikacji, kilku gierek, a niektore co sa, sa ubogie nawet te od ms sa lepsze na adrucie. Tylko aparat moze mnie zatrzymac:p
  • Odpowiedz
@desygnat: ja się z Androidem ogólnie nie lubię, a już w S6 (obu wersjach) strasznie nie podoba mi się tył telefonu, taka paletka płaska. A co do gierek, to powinny być dość szybko przeportowane z iOSa, do końca roku MS ma wydać końcową wersję narzędzi (Project Islandwood), jeśli wahasz się to może poczekaj jeszcze parę mcy
  • Odpowiedz