Wpis z mikrobloga

@piachu: czekam do wiosny. Projekt androida uwalili, a tak slyszalem to deweloperzy nie jaraja sie tym islandwood co mnie martwi. Ostatnio brakuje mi aplikacji od autodesk i 8 ball pool od miniclip:p mi wlasnie s6 sie wizualnie podoba czego o 950/xl powiedziec nie moge. Sa gusta i gusciki:) kupilbym iphone 6s bo jeszcze ios nie probowalem, ale to gowno robi zdjecia w 4:3 i jest drogie(i bedzie drozsze na wiosne
  • Odpowiedz
@desygnat: Mylisz projekty - programiści nie jarali się Astorią właśnie czyli tym od andka, bo on de facto pozwał wgrywać pliki apk na Windowsa, przez co programista mobilny Windows stawał się zbędny. A Islandwood wymaga dużo mniejszej, ale jednak pracy dewelopera, przekompilowania aplikacji i wrzucenia do sklepu, to nie jest coś co może zrobić sam użytkownik. A co do wyglądu Lumii, to ja jeszcze rozkminiam nad skórzaną Mozo Cover (brązową
  • Odpowiedz
@piachu: ladny, ogarneli sie w koncu z tymi bateriami? Moj M8 trzyma 2 dni przy umiarkowanym uzytkowaniu, a jak mialem 820, to zanim do szkoly dojechalem 30 procent baterii juz nie bylo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Polsce to już ma z 15% rynku :)


@piachu: już z 15% xDDD po wyprzedaniu cortany i here maps na inne systemy nie ma aktualnie żadnego powodu, aby kupować WP
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: średnia 6/7 ale średnia użytkowników 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać że ten system ma wręcz fanatycznych wyznawców, jest to prawdą, sam tego doświadczyłem popełniając błąd i kupując lumię zachęcony przychylnymi komentarzami na wykopie. W skrócie wyglądało to tak że pisałem że coś mi nie działa, coś mi się dzieje z telefonem, a w odpowiedzi dostawałem mniej więcej: usuń konto, mi działa, na pewno masz
  • Odpowiedz
@KaszaJaglana: fajne pudełko, podziękowanie za pomoc w testach systemu, Office'a na rok oraz Display Docka
@chuckmls: mnie interesuje, że ja jestem zadowolony, aczkolwiek nie jestem bezkrytyczny - część rzeczy wymaga jeszcze poprawki, ale to kwestia softu
@wypokowy_hazardzista: ogólnie jest dobrze, to czego się spodziewałem mógłbym rzec, aparat to prawdziwa bajka, teraz co do wspomnianych poprawek - wyrzuciło mnie ze 2 razy z ustawień, ze 2 razy
  • Odpowiedz