Wpis z mikrobloga

Historii z panią z Pizzy Hut zupełnie nieoczekiwany ciąg dalszy! Dla niewtajemniczonych:
http://www.wykop.pl/wpis/15375453/ok-mirki-mam-sprawe-do-wykopowych-specjalistow-od-/

Złapał mnie dziś kompletny leń i zamiast prawilnie ugotować sobie makaron, zamówiłem pizzę do domu wychodząc z pracy. Czekam i czekam, ale wiadomo, piątek i te sprawy. W końcu pan z pizzą dociera i już na wstępie słyszę, że mam pozdrowienia od pani Kasi z Kamiennej i że to złota kobieta, piękna i wspaniała, oraz że dobrze by było, gdybym zadzwonił tam i powiedział, że pizza dotarła ciepła, bo pani Kasia poinformowała, że jestem bardzo miłym gościem i
urwie mu łeb, jeśli dostanę zimne jedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie chwilę z gościem pogadałem, bo mają terminale płatnicze starsze niż PKP i ostatecznie miałem już nawet zejść z panem do bankomatu naprzeciwko, gdy przypomniałem sobie, że od wielu lat trzymam w czeluściach biurka banknot 200zł na czarną godzinę
raczej by nie zapomnieć, jak wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i na szczęście miał wydać.

Oczywiście cholernie miły akcent dnia, a to nie koniec, bo pod wiekiem pudełka znalazłem dedykację!

Pomóżcie odcyfrować (pic rel):

No nie wybaczę :)

wiek(?) brak(?) odwiedzin?!!

Traugutta... 23...

Zapamiętam sobie! =)

Smacznego

Pozdr(?) K.


Podczas zeszłej wizyty podsłuchałem rozmowę z kuchni (to taki mały lokal, dosłownie dwa pomieszczenia), panie zgadywały swój wiek i wychodząc stwierdziłem, że dałbym pani Kasi uczciwe 23 lata.
Błędy zostały popełnione
Wie, gdzie mieszkam i gdzie jadam
Wie, że się boję
Już jestem niewolnikiem...

#wroclaw #pizza niech od biedy będzie #podrywajzwykopem chociaż nie sądzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz
źródło: comment_RedepOvS94x2ZQAptThj5ocAzI1MmsKr.jpg
  • 93
@wonsz_smieszek: Malutkie? Wagowo na puszystym cieście wychodzi tam całkiem normalnie. Wiadomo, są droższe niż w w większości "normalnych" pizzerii i mają swój unikalny fast-foodowy (?) styl, ale akurat czasem mam na niego ochotę i promocje na wynos są naprawdę miłe. Bez nich jest wręcz horrendalnie drogo.

I ja nie chcę wyrywać młodych dziewcząt, bo znalazłem Mirabelkę, którą lubię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ponoć umie gotować i pije
@NoMercyIncluded: smak też bardzo lubie, są fajne i tłuste :) Ale nawet te "duże" są małe i nie da się jedną najeść, pewnie musiałbym kupować dużą i dodatkowo małą albo średnią, ale wtedy to już całkiem drogo wychodzi.

Na wynos nigdy w PH nie brałem. Promocje są jakieś na stałe czy trzeba znów jakieś kody znajdować?
Pozdrów Kasię od mirków ;)
https://pizzahutdostawa.pl/#odbior-w-restauracji

Oczywiście coś skaszanili i już nie ma określonych dokładnie promocji, albo po prostu nie mogę ich znaleźć na tej stronie. Trzeba wejść w zamówienia i dopiero wtedy widać. Na wynos i z dostawą są inne promocje. Wynos ma takie kwiatki, jak druga pizza za 5zł (kiedyś za złotówkę), co sprowadza je w pobliże granicy opłacalności
której oczywiście nigdy nie osiągają

Ja ledwo zjem jedną dużą na raz. Jestem stary i niedołężny,
@NoMercyIncluded: ok, to spoko promocje, muszę obczaić, dziękuję za protipa :) Ale z Kasi jest fajny śmieszek i najwyraźniej zainteresowany, więc nie zakładaj z góry friendzona. Ja bym się cieszył, jakby mi ktoś napisał, że nie wybaczy braku odwiedzin.

I wołaj jak się rozwinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NoMercyIncluded: rocznik 90, a zachowujesz się, jakbyś miał 15 lat i nie wiedział, co w tej sytuacji zrobić (przy tym pisząc tak, jak byś tych lat miał 50). Było podpytać kierowcę, kiedy Pani Kasia kończy zmianę i ją gdzieś porwać, a nie! Do odważnych świat należy :) // No i nie żyj przeszłością, vide "już nie jestem romantykiem". Panie, nie wszystkie różowe są takie same :)
I ja nie chcę wyrywać młodych dziewcząt, bo znalazłem Mirabelkę, którą lubię ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ponoć umie gotować i pije wutkę

Przeboleję to drugie


@NoMercyIncluded: Wat xDDD

estem stary i niedołężny, kiedyś braliśmy z kolegą trzy duże pizze w Bravo, po 7zł sztuka i jako tako się najadaliśmy, teraz... szkoda gadać.


@NoMercyIncluded: jezus ale Ty pierdzielisz, szkoda gadac xD
Co CI była zrobiła, żeś taki