Wpis z mikrobloga

Historii z panią z Pizzy Hut zupełnie nieoczekiwany ciąg dalszy! Dla niewtajemniczonych:
http://www.wykop.pl/wpis/15375453/ok-mirki-mam-sprawe-do-wykopowych-specjalistow-od-/

Złapał mnie dziś kompletny leń i zamiast prawilnie ugotować sobie makaron, zamówiłem pizzę do domu wychodząc z pracy. Czekam i czekam, ale wiadomo, piątek i te sprawy. W końcu pan z pizzą dociera i już na wstępie słyszę, że mam pozdrowienia od pani Kasi z Kamiennej i że to złota kobieta, piękna i wspaniała, oraz że dobrze by było, gdybym zadzwonił tam i powiedział, że pizza dotarła ciepła, bo pani Kasia poinformowała, że jestem bardzo miłym gościem i
urwie mu łeb, jeśli dostanę zimne jedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie chwilę z gościem pogadałem, bo mają terminale płatnicze starsze niż PKP i ostatecznie miałem już nawet zejść z panem do bankomatu naprzeciwko, gdy przypomniałem sobie, że od wielu lat trzymam w czeluściach biurka banknot 200zł na czarną godzinę
raczej by nie zapomnieć, jak wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i na szczęście miał wydać.

Oczywiście cholernie miły akcent dnia, a to nie koniec, bo pod wiekiem pudełka znalazłem dedykację!

Pomóżcie odcyfrować (pic rel):

No nie wybaczę :)

wiek(?) brak(?) odwiedzin?!!

Traugutta... 23...

Zapamiętam sobie! =)

Smacznego

Pozdr(?) K.


Podczas zeszłej wizyty podsłuchałem rozmowę z kuchni (to taki mały lokal, dosłownie dwa pomieszczenia), panie zgadywały swój wiek i wychodząc stwierdziłem, że dałbym pani Kasi uczciwe 23 lata.
Błędy zostały popełnione
Wie, gdzie mieszkam i gdzie jadam
Wie, że się boję
Już jestem niewolnikiem...

#wroclaw #pizza niech od biedy będzie #podrywajzwykopem chociaż nie sądzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz NoMercyIncluded - Historii z panią z Pizzy Hut zupełnie nieoczekiwany ciąg dalszy! Dl...
źródło: comment_RedepOvS94x2ZQAptThj5ocAzI1MmsKr.jpg
  • 93
@RoBee: @RoBee hmmm week jest dobrą wskazówką do wzięcia pod uwagę, ale skoro widzisz tam też "ponad", to zastanawiam się czy jednak "wiek" nie jest sensowniejsze biorąc pod uwagę mój nieudany strzał okraszony komentarzem, że jakkolwiek bym nie zgadł - byłoby źle :D

@Orwell1984: nie za dobrze mi idzie interpretowanie takich krótkich przekazów, przyzwyczaiłem się do zdań złożonych i wykorzystywania 160 znaków w SMS ( ͡° ʖ̯ ͡
@kwiatencja: hmmm biorąc pod uwagę, że ostatnio, gdy przyszedłem po tygodniowej przerwie usłyszałem, że myślała, że o nich zapomniałem - pasuje do tego tonu...

Kurczę Mirki ale ja wyglądam podobno na 27 lat i maturzyści mówią mi dzień dobry na klatce, czy nagabywanie dwudziestek w takiej sytuacji jest w ogóle legalne?
@thekes: ale ja do wczoraj w ogóle nie rozważałem opcji ponad czysto grzecznościowo towarzyską, nikogo podrywać nie zamierzałem!

Z drugiej strony wczoraj dowiedziałem się, że z pewną Mirabelką się jednak nie uda, więc czemu by nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dolores007: o tak. Wiesz, okazało się, że nie da się już dodzwonić do konkretnego lokalu Pizzy Hut, bo mają centralę zamówień więc
Mogłabyś przekazać przez koleżankę pan Kasi, że pizza była ciepła i pan dostawca jest niewinny ( ͡° ͜ʖ ͡°)