Wpis z mikrobloga

Historii z panią z Pizzy Hut zupełnie nieoczekiwany ciąg dalszy! Dla niewtajemniczonych:
http://www.wykop.pl/wpis/15375453/ok-mirki-mam-sprawe-do-wykopowych-specjalistow-od-/

Złapał mnie dziś kompletny leń i zamiast prawilnie ugotować sobie makaron, zamówiłem pizzę do domu wychodząc z pracy. Czekam i czekam, ale wiadomo, piątek i te sprawy. W końcu pan z pizzą dociera i już na wstępie słyszę, że mam pozdrowienia od pani Kasi z Kamiennej i że to złota kobieta, piękna i wspaniała, oraz że dobrze by było, gdybym zadzwonił tam i powiedział, że pizza dotarła ciepła, bo pani Kasia poinformowała, że jestem bardzo miłym gościem i
urwie mu łeb, jeśli dostanę zimne jedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie chwilę z gościem pogadałem, bo mają terminale płatnicze starsze niż PKP i ostatecznie miałem już nawet zejść z panem do bankomatu naprzeciwko, gdy przypomniałem sobie, że od wielu lat trzymam w czeluściach biurka banknot 200zł na czarną godzinę
raczej by nie zapomnieć, jak wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i na szczęście miał wydać.

Oczywiście cholernie miły akcent dnia, a to nie koniec, bo pod wiekiem pudełka znalazłem dedykację!

Pomóżcie odcyfrować (pic rel):

No nie wybaczę :)

wiek(?) brak(?) odwiedzin?!!

Traugutta... 23...

Zapamiętam sobie! =)

Smacznego

Pozdr(?) K.


Podczas zeszłej wizyty podsłuchałem rozmowę z kuchni (to taki mały lokal, dosłownie dwa pomieszczenia), panie zgadywały swój wiek i wychodząc stwierdziłem, że dałbym pani Kasi uczciwe 23 lata.
Błędy zostały popełnione
Wie, gdzie mieszkam i gdzie jadam
Wie, że się boję
Już jestem niewolnikiem...

#wroclaw #pizza niech od biedy będzie #podrywajzwykopem chociaż nie sądzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz
źródło: comment_RedepOvS94x2ZQAptThj5ocAzI1MmsKr.jpg
  • 93
@NoMercyIncluded: spróbować zawsze można :)

Gorzej jak wam nie wyjdzie, to wtedy narazisz się na złość całej ekipy i będziesz musiał zmienić pizzerie :p

Ale trzymam kciuki! Może w następnej zamówionej pizzy znajdziesz jej numer
@dolores007: ale jam człowiek starej daty, nie stalkuję ludzi przez fb, po prostu podchodzę i pytam, czy kawa czy kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam współlokatora Mirka, który od razu chciał mi popsuć zabawę wyszukując, ale na szczęście chyba nie trafił, bo na zdjęciach wy wszystkie różowe wyglądacie kompletnie niezgodnie z oryginałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dolores007: no kurna adres taki ocenzurowany, zlewy już jadą
znowu w życiu mi nie wyszło

Życie a nawet zdrowie pana dostawcy

Niniejszym zaświadczam, że zamówienie dostarczone pod adres XXX YYY było ciepłe i zapewniam o heroicznym wysiłku, jaki pan dostawca podjął usiłując zrealizować płatność drogą elektroniczną, zanim jedzenie wystygnie. Proszę nie robić mu krzywdy, to dobry chłopak i rodzina na pewno płakałaby po nim!

Pozdrawiam załogę i piękną, wspaniałą, złotą (cytat
@dolores007: poradziłem sobie i dam znać, chociaż nie oczekiwałbym cudów, od kilku ładnych lat siedzę w #tfwnogf i w zasadzie nawet nie próbowałem stamtąd wyjść, bo miałem dość po ostatnim przypadku :D

Smacznego, ja odgrzewam pizzę
oczywiście te kawałki, które ostygły już po dostarczeniu i nie dałem rady ich zjeść od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)