Wpis z mikrobloga

82 736 - 65 = 82 671

Za oknem pada, a temperatura spadła poniżej zera? Idź na rower! Najpierw #!$%@? się jak świnia, a potem nażryj. Od dawna chciałem przełajem śmignąć do Arboretum w Lipnie, najstarszego parku dendrologicznego w Polsce. Nie ma to ja zrobić 60 km w tę i we w tę w deszczu, żeby przekopać się w błocie przez 3 km i po raz trzeci w ciągu miesiąca zgiąć hak przerzutki. Dzięki temu po raz kolejny przekonałem się, że mam najlepszego mechanika na świecie, a przy okazji wymacałem nowego Ridleya pewnego rowerowego blogera.

#fixienaszosie #rowerowyrownik
Pobierz fixie - 82 736 - 65 = 82 671

Za oknem pada, a temperatura spadła poniżej zera? Idź...
źródło: comment_feJ0caRbelKUmpqPlwlxBHAg7oWdPVI3.jpg
  • 12
@Ilana: często przejeżdżam przez Niemodlin rowerem lub samochodem, za każdym razem szkoda zaprzepaszczonego potencjału. takiej ruchliwej drogi przez całe miasto, zapuszczonego zamku (choć to się powoli zmienia) i braku działań w stronę zagospodarowania stawów i promowania choćby właśnie tego arboretum, pobliskich stawów i lasów. wszechogarniający marazm.
@fixie: Miasteczko jakich wiele w Polsce. Obwodnica będzie budowana, w zamku coś się zaczyna dziać, są plany jego restaurowania. Opolszczyzna nie jest turystyczną kolebkę i nie będzie. Nawet Turawy nie potrafili utrzymać. A żeby połazić po lesie to nie trzeba w Bory Niemodlińskie jechać. A potencjał. Nie wiem czy coś jest do zaprzepaszczenia. Chyba że mówisz o tym bardzo dawnym. Praca polega głównie na handlu i usługach. Browar upadł, cegielnia upadła,
@Ilana: biorąc pod uwagę, że to gmina przyklejona do A4, ze zjazdem z niej 3 km od granicy miasta, to jednak trochę słabo się wiedzie. chyba najgorzej spośród podobnych na opolszczyźnie.

Jasminum zawsze na plusie (;