Wpis z mikrobloga

@Zdejm_Kapelusz: ja ostatnio spytalem kolegi z pracy, czy nie bedzie miał nic przeciwko, jak zmienię stacje na rockową. Nie miał nic przeciwko, dopóki nie zagrali Rammsteina. Powiedział ze rock zniesie, ale niemiecki to juz za duzo.
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: Tylko nie trójka. Jak dojeżdżałem do pracy z ludźmi to raz w miesiącu musiałem tego słuchać całe pięć dni. Mój poziom zażenowania przekraczał normy. Ten zniewieściały głos prowadzącego poranną audycję, albo stary, sapiący do mikrofonu Mann. Ja wiem, że to legenda Polskiego Radia, ale niech tą legendą zostanie. Jeszcze to ich zapraszamy do reklamy... Nie mogłem tego znieść! Albo jak się przez cały tydzień rozpływali nad Bohemian rapsody w wykonaniu
  • Odpowiedz
@Pathlogan: trójka trochę żyje ze wspomnień, bo kiedyś była jedyną stacją gdzie puszczano ciekawą muzykę. Listy przebojów Niedźwiedzkiego czy innych legend. Teraz muzyka też jest okej, tyle że prawie nie leci, bo cały czas jakieś wywiady, biografie czy inne audycje puszczają.
  • Odpowiedz
sapiący do mikrofonu Mann.


@AllOver: oj tak. W piatki zazwyczaj omijam jego audycję, bo rzadko rozumiem co on w ogóle mówi do mnie :) Ogólnie Trójki lubię sobie posłuchać, ale bardziej dlatego, że to praktycznie jedyne radio jakie mi aż tak nie przeszkadza. Aczkolwiek i ono ma wiele, wiele wad. Czasem czuć jakby byli oderwani od świata i robili to radio tylko i wyłącznie dla siebie.
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: popieram bo mam ten sam problem, u mnie RMF non stop. Trójka spoko, ale jakoś na dłuższą metę męczące radio, muzyka trochę nudząca. Z rana słucham codziennie, później już gorzej (nie licząc "za a nawet przeciw")
  • Odpowiedz
i innych eremefek na ukochaną Trójkę!

@Zdejm_Kapelusz: tjaa... bo trójka nie jest rakowa... Poza paroma wyjątkami, ta stacja to jedno wielkie dno, które w dodatku stosuje politykę rodem z Applem, czyli "ci, którzy z nas korzystają, są wyjątkowi, reszta to podludzie".
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: > Czwartek będzie lepszy.

Czwartek będzie nudny.
Radio jak radio - nic nie mam do trójki, jak ktoś lubi dużo gadania w stylu "jesteśmy wyjątkowi i najlepsi" + "alterantywna" muzyka na jedno kopyto, niech słucha. Ale z trójkomaniaków beka. Zamiast słuchać w spokoju swojego radia, to chodzą i pieprzą jak to inne radia są beznadziejne. I tylko trójką !!1! one

trochę #patologiazmiasta
  • Odpowiedz
Najlepsze audycje są w nocy....Ciemna strona mocy, Strefa rokendrola wolna od angola, Ossobliwości muzyczne, Potrójne pasmo przenoszenia i Trzecia strona księżyca.
  • Odpowiedz
@kapuczino: Nie jestem totalnym wyznawcą Trójki, choć mam do niej największy sentyment. Jak już pisałem wyżej, zdarza mi się jej również nie dzierżyć i po prostu zmieniam stację. Ale w porównaniu do rozgłośni, które puszczają muzykę ustaloną przez komputer co do godziny i zmieniają jedynie informacje w wiadomościach, coś mnie trafia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trochę nie rozumiem zmuszania wszystkich ludzi w pomieszczeniu do słuchania jednego radia. Po to wymyślono słuchawki, żeby nie przeszkadzać innym.
  • Odpowiedz
@Pathlogan: W mojej pracbazie leci cały czas 3, muzyka pojawia się tam sporadycznie, z reguły jest rakotwórcze #!$%@?.

Jak już leci blok muzyczny to na 90% w nim usłyszysz :

adamek07 - @Pathlogan: W mojej pracbazie leci cały czas 3, muzyka pojawia się tam spo...
  • Odpowiedz
  • 2
@Zdejm_Kapelusz: Ja musiałem uciąć przewód w głośniku, bo rak w postaci eski sączył się nieubłaganie(najgorsza jest ta gównopiosenka, w której babsko wyje "how deep is your love"). Powiedziałem, że jak ustawią Antyradio, RMF Classic albo Chilli Zet to im naprawię...
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: Ja mam w samochodzie zapisane po kolei Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Czwórkę, Radio RAM, Antyradio, Rockradio, RMF Classic. Rano jak jadę do pracy to słucham Jedynki, a jak chcę muzykę to mam szeroki wybór ;)
  • Odpowiedz