Wpis z mikrobloga

@pikolo369: w ciągu ostatnich kilku lat było nieco zmian w niej, ale i tak nadal wyróżnia się pozytywnie, to fakt. Mimo wszystko nie zawsze ma się ochotę na słuchanie jakichś politycznych bzdur bo rzadko kiedy jest w nich cokolwiek rzeczowego (standardowo - pojawienie się plam słonecznych to wina PO/PIS w zalezności czy wypowiada się ktoś z PISu czy PO i podobnie dla innych partyjek) lub jakiejś audycji o czymś mało interesującym.
  • Odpowiedz
@pikolo369: to co napisalam - zagadywanie na te przerozne tematy, ktore tak obytego w swiecie czlowieka inteligentnego MUSZĄ interesowac nie nadaje sie jak dla mnie do pracy, bo sluchajac wielu audycji jedna po drugiej zawieszam sie na tym, co mowia, wiec rozpraszam sie. Ja nie powiedzialam, ze to radio jest zle, glupie, daje raka tylko, to ze to nie jest radio do pracy, przynajmniej mojej kiedy musze miec zebrane mysli, bo
  • Odpowiedz
Trojka jest radiem, ktore wymaga od swojego sluchacza. To nie jest sieczkarnia gowna z niszowym przekazem.

@pikolo369: ciekawe, czego wymaga... przecież to zwykła marketingowa sieczka. To jest radio i niczego nie wymaga. Niszowy przekaz? Audycje "publicystyczne" z serii kij w mrowisko z reklamami co 5 minut? To radio to kółko wzajemnej adoracji. I też prezentuje muzykę cholernie bardzo popularną - nie ma to nic wspólnego z niszą. Niszowa to może być
  • Odpowiedz
@AllOver: @salvador_w_dali: a ja uważam jego audycje za jedne z najlepszych w Trójce.
Ma chłop poczucie chamowi zbieżne z moim, jego muzyka tez mi bardzo leży.
Dzięki niemu poznałem min. ten utwór i do dzisiaj nie mogę się z niego wyleczyć.
kodishu - @AllOver: @salvadorwdali: a ja uważam jego audycje za jedne z najlepszych w...
  • Odpowiedz