Wpis z mikrobloga

@Zdejm_Kapelusz: Ja musiałem uciąć przewód w głośniku, bo rak w postaci eski sączył się nieubłaganie(najgorsza jest ta gównopiosenka, w której babsko wyje "how deep is your love"). Powiedziałem, że jak ustawią Antyradio, RMF Classic albo Chilli Zet to im naprawię...


@S-Type: hm, drESKĘ porównujesz z Antyradiem czy RMF Classic? Jesteś z tych co to tylko TOK FM czy inne gadające pierdoły chcą mieć ustawione? :P
  • Odpowiedz
@enron: Chyba źle mnie zrozumiałeś ;p Gardzę eską, a domagam się jednej z wymienionych stacji.


@S-Type: aaa, OK - jakoś krzywo zrozumiałem że im naprawisz "ustawienie na Antyradio/RMF Classic/Chilli Zet" :)
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: lubiłem trójkę dopóki nie musiałem słuchać jej półtora roku w pracy przez 5 dni w tygodniu. na samą myśl o #!$%@? Strzyczkowskiego w południe albo o Powtórce z rozrywki przechodzą mnie ciary.
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: Ty to chyba rakowych stacji jeszcze nie słyszałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
włącz Plus i dowiedz się jakiego ja codziennie raka dostaje bo Grażyny w pracy się bijo o dysko polo (,)

Btw. wolę PR Wrocław niż Trójkę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
na trójce możesz usłyszeć praktycznie każdy gatunek muzyczny poza tymi śmieciowymi piosenkami


@gybefan: Trójka jest przeciętnie dobra, w najlepszym razie. I na pewno nie ma tam wszystkich gatunków muzycznych, puszczali kiedyś J.S. Bacha? Lub chociaż Chopina. Na pewno nie wtedy, kiedy ja słuchałem. Dlatego tylko Dwójka z radiów, ale i tak wolę słuchać własnoręcznie dobranej muzyki.
  • Odpowiedz
O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SŁUCHACZ NAJBARDZIEJ ALTERNATYWNE RADIA NA ŚWIECIE OO JAKA DOBRA ELITARNA, PODKREŚLAM ELITARNA TRÓJKA A WY CO NADAL ZETKA CZY RMF?
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: O ile w ogóle słucham radia to zdecydowanie wolę czwórkę. Młodsza kadra, humor i dużo większa różnorodność muzyczna (szczególnie w dzień). Ale przeważnie trójkę też sprawdzam i czasem zostawię jeżeli akurat jest spoko.
  • Odpowiedz