Wpis z mikrobloga

Niesamowite jaki ból dupy potrafi u lewaków wywołać zwykła czarna koszulka. xDD

W negatywnej ocenie ubioru Andrzeja Dudy wtóruje mu Joanna Senyszyn z SLD. - Jest to duży skandal. Prezydent opowiedział się tu jednoznacznie za skrajną częścią społeczeństwa, to są najgorsze praktyki jakie można sobie wyobrazić - powiedziała w rozmowie Z AIP była poseł, nawiązując do przesłania marki, która określa siebie jako przeznaczoną dla "ceniących wolność i dumnych z polskiej historii." Producenci ubiorów tej marki angażują się w m.in w akcje upamiętniające polskich bohaterów wojennych, np z Dywizjonu 303 oraz Żołnierzy Wyklętych, których Senyszyn niejednokrotnie nazywała bandytami.


(...)

Zdaniem Senyszyn są to jednak tylko puste gesty. - Pewne rzeczy są oczywiste i wcale nie trzeba ich eksponować. Jeśli ktoś jest patriotą, to przecież nie musi chodzić w koszulce z napisem "jestem patriotą" - stwierdziła była poseł SLD. Jej zdaniem nie o żadną promocję Polski tu chodzi, a jeśli już - to o promowanie źle pojętego patriotyzmu, w duchu "ksenofobii i złych zachowań, a nie tych dobrych".


http://www.polskatimes.pl/artykul/9122195,kontrowersje-wokol-koszulki-andrzeja-dudy-to-promocja-zle-pojetego-patriotyzmu,id,t.html
#duda #andrzejduda #redisbad #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
Pobierz seattle - Niesamowite jaki ból dupy potrafi u lewaków wywołać zwykła czarna koszulka....
źródło: comment_9ZO7DIcYlBRoydR2Y4PhmNmCX2P22opw.jpg
  • 55
@arczer: a czy ja to neguje? Ja po prostu stwierdzam, że marka się kojarzy jednoznacznie z pewnymi poglądami jak i środowiskami, stąd ból dupy lewicy o taki ciuch u prezydenta, bo szybko wyłapano, że to własnie jest taka, a nie inna marka. A nie przez "czarną koszulkę" jak to wyżej próbowano określić.
Już nie róbcie z siebie aż takich betonogłowych.