Wpis z mikrobloga

Niesamowite jaki ból dupy potrafi u lewaków wywołać zwykła czarna koszulka. xDD

W negatywnej ocenie ubioru Andrzeja Dudy wtóruje mu Joanna Senyszyn z SLD. - Jest to duży skandal. Prezydent opowiedział się tu jednoznacznie za skrajną częścią społeczeństwa, to są najgorsze praktyki jakie można sobie wyobrazić - powiedziała w rozmowie Z AIP była poseł, nawiązując do przesłania marki, która określa siebie jako przeznaczoną dla "ceniących wolność i dumnych z polskiej historii." Producenci ubiorów tej marki angażują się w m.in w akcje upamiętniające polskich bohaterów wojennych, np z Dywizjonu 303 oraz Żołnierzy Wyklętych, których Senyszyn niejednokrotnie nazywała bandytami.


(...)

Zdaniem Senyszyn są to jednak tylko puste gesty. - Pewne rzeczy są oczywiste i wcale nie trzeba ich eksponować. Jeśli ktoś jest patriotą, to przecież nie musi chodzić w koszulce z napisem "jestem patriotą" - stwierdziła była poseł SLD. Jej zdaniem nie o żadną promocję Polski tu chodzi, a jeśli już - to o promowanie źle pojętego patriotyzmu, w duchu "ksenofobii i złych zachowań, a nie tych dobrych".


http://www.polskatimes.pl/artykul/9122195,kontrowersje-wokol-koszulki-andrzeja-dudy-to-promocja-zle-pojetego-patriotyzmu,id,t.html
#duda #andrzejduda #redisbad #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
seattle - Niesamowite jaki ból dupy potrafi u lewaków wywołać zwykła czarna koszulka....

źródło: comment_9ZO7DIcYlBRoydR2Y4PhmNmCX2P22opw.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@dzaworek: Jako lewak motzno przyznaję ze nie podoba mi się to ze nosi takie ciuchy ale nie dziwi mnie to. w końcu prezydentem 'wszystkich Polaków' to Duda był tylko podczas kampanii. No hard feelings.

ale zastanów się. Gość leci reprezentować nasz kraj w koszulce marki Red is Bad do kraju KOMUNISTYCZNEGO. To jest najbardziej zastanawiające.

To tak jakby polecieć do Obamy w koszulce z Marksem albo Che Guevara xD
  • Odpowiedz
@Ofacet: Jakim kretynem trzeba być, żeby nazywać Chiny krajem komunistycznym?

Komunizm – ideologia społeczna, której celem jest utworzenie społeczeństwa komunistycznego, a więc społeczności opartej na wspólnej własności środków produkcji i braku różnic klasowych.

Wejdź sobie na aliexpress i zobacz na te państwowe komunistyczne firmy produkujące dosłownie wszystko.
Brak różnic klasowych w
  • Odpowiedz
@seattle: Mnie tam się podoba, że gdy już prezydent ubrał się do podróży na luzie, to miał taki subtelny motyw polskiej flagi.
Wątpię, aby się kierował marką przy zakupie, po prostu tak samo spodobał mu się ten właśnie motyw.

Dodatkowo leciał normalnie biznes klasą, a nie czarterem. To jest coś czego lewaki nigdy nie pojmą. Z jednej strony wycierają sobie gębę "sprawiedliwością społeczną", a z drugiej szastają na zbytki pieniędzmi wydartymi ludziom, którym się #!$%@? 40% klinem podatkowym od pensji minimalnej.

Kiedyś byłem liberalny w poglądach (zarówno gospodarczych jak i światopoglądowo) ale jak słucham lewactwa to
  • Odpowiedz
Słowo komunizm pochodzi od łacińskiego słowa communis, co znaczy wspólny, ogólny bądź powszechny. Komunizm był doktryną polityczną i systemem poglądów głoszącym, iż konieczne jest zniesienie ucisku i społecznego wyzysku warstw najuboższych przez kapitalistów, i wprowadzenie w jego miejsce społeczeństwa w którym nie będzie klas, a wszyscy będą równi. To nowe społeczeństwo miało zostać oparte o wspólną własność środków produkcji. Dobra miały być rozdzielane sprawiedliwie pomiędzy obywateli.

Czy ty na prawdę uważasz, że
  • Odpowiedz