Wpis z mikrobloga

założylem konto zeby sie wypowiedzieć. Jak ktoś słusznie zauwazył z tych 3 meczy wyciągnąłbym ponad 3k wiec oferta zamkniecia za 1800 to żadna oferta. Ponadto co w sytuacji gdyby te mecze weszły? Nie wybacztłbym sobie tego. Zazwyczaj robie kupony na 2, 3, max 4 spotkania, stawka zazwyczaj 50zl do wyjęcia ok 2-6k i takie kupony często mi wchodzą. Ogolnie mam podejscie ze nie zamykam poki oferta nie bedzie na poziomie 75% głownej
andrzejtomecki - założylem konto zeby sie wypowiedzieć. Jak ktoś słusznie zauwazył z ...

źródło: comment_xUWspRB0zWwj3QItrUxhNoHjxZDVy709.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ogólnie życie prywatne, własna firma, żona, dziecko, nowe mieszkanie, a także to że plywam i chodze na silownie sprawiły, że nie mam czasu już grać jak kiedyś, teraz to już tylko dla funu puszczam te kupony i dla zwiększenia emocji podczas ogladania, jak nie wejdzie to nie będę rozpaczał, życie nie kręci się wokół kuponów i grania ;-) a jak wejdzie - na co są małe szanse mino wszystko - to będzie
  • Odpowiedz
@Poirytowany: jeszcze musi się przed skarbówką wytłumaczyć, skąd miał kasę. Bo jeśli nie zarabia majątku, a kupi chałupę za ponad 100k, to zapewne się go mili panowie zapytają i źródło dochodu.
  • Odpowiedz