Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebny jest mały Wykop Efekt.
Około 2-3 lata temu zakupiłem na Bałuckim Rynku w Łodzi kilka nieprzydatnych dla nikogo starych kaset VHS, w ramach zabawy z magnetowidem i z chęcią natrafienia na ciekawe archiwa telewizyjne.
Jednak natrafiłem na coś zupełnie innego. Na jednej z kaset podpisanej "teledyski i koncerty". pomiędzy nagraniami z TVP i MTV, znalazłem rodzinne nagranie, gdzie najpierw mama a potem tata, wtedy młodzi i dumni, kręcą nawzajem swoje malutkie dzieci (mogą to być bliźniaki). Data, jaka widnieje na filmie (a właściwie na obu) to 6 i 7 października 1996.

Może rozpoznajecie na filmie swoich rodziców, wujków, sąsiadów, znajomych? Ci ludzie mogą mieszkać równie dobrze w #lodz albo w innym polskim mieście (na oko jest to mieszkanie w wielkiej płycie). Kasetę kupiłem od jakiegoś starszego pana, który być może nie miał świadomości tego, co się na tych kasetach znajduje A może te małe, na oko kilkutygodniowe dzieci, chciałyby zachować te nagrania dla siebie? Mam je teraz w formie cyfrowej, ale kasetę z przyjemnością oddam bohaterom filmu.

Pomóżcie mi odnaleźć tę dumną rodzinę - niech ta kaseta powróci do ich archiwów.

Załączam screeny z filmu, jeden tu, drugi w komentarzu. Wskazówką może być to, że te dzieci były karmione rasowym disco polo, które leciało w tle przez oba dni nagrań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csiwykop #vhs #historia #polskiedomy #lata90 #gimbynieznajo #wykopefekt #pomocy #oswiadczenie #discopolo
p.....9 - Mirki, potrzebny jest mały Wykop Efekt. 
Około 2-3 lata temu zakupiłem na ...

źródło: comment_YqoKDNDfHMBNuXXf83uboktlcd48zhV8.jpg

Pobierz
  • 27