Wpis z mikrobloga

7125,5 -1= 7124,5

Dzisiejszy trening pierwszy po dwutygodniowej przerwie, tym razem nie z mojej winy.
Muszę powiedzieć, że całkiem przyzwoicie mi poszło. Siłownia odnowiona, sporo nowego sprzętu i już chyba nie będę czekał, aż coś się zwolni :)
Zastanawiam się w końcu nad jakąś dietą, suplementami i zmianą planu. Jakoś nigdy nie przepadałem za maszynami, ale teraz jest ich tyle, że chętnie bym na coś spróbował (za około 2 miesiące jadę na porządne wakacje, więc chciałbym jakoś wyglądać ( ͡ ͜ʖ ͡)(poza nimi również)).
Nie znam się w zasadzie na tym, więc może byłby z Was ktoś taki miły i ewentualnie naprowadził mnie, gdzie miałbym szukać (w internecie jest tyle tego, że aż nie wiem na co uwagę zwracać) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyciskanie żołnierskie 12/40 8/45 6/50 6/45
Wymachy hantlami na boki 4s/12p/10kg
Wyciskanie hantlami siedząc 4s/12p/10kg
Szrugsy 4s/12p/30kg
+przedramiona 4s 12kg

Tutaj wrzucam mój cały plan treningowy:
Dzień I:
Klata+biceps
Wyciskanie: 12p/40kg 10p/50kg 8p/55kg 6p/60kg
Wyciskanie hantle skos: 4sx12-8p/12-20kg
Rozpiętki: 4sx12p/12kg
Unoszenie ramion z hantelkami stojąc: 4sx12-8p/12kg
"21" 4sx12kg

Dzień II:
Plecy+triceps
Martwy ciąg: 12p/70kg 10p/80kg 8p/90kg 6p/100kg
Wiosłowanie sztangą: 4x12p/40kg
"Dzień dobry" 4x12p/20kg

Dzień III:
Barki
Wyciskanie żołnierskie 4s
Wymachy hantlami na boki 4s
Wyciskanie hantlami siedząc 4s

Dzień IV:
Przysiady: 4x12s/60kg
Wyprosty nóg 4sx12-8p
Uginanie nóg 4sx12-8p

#roknasilowni #damiantrenuje #dieta #mikrokoksy
  • 5
@easy_tf: Na pewno nie jestem początkującym. Kiedyś nawet miałem typowy plan pod trójbój siłowy (byłem na zawodach, jednak nie liczyłem wtedy na jakąkolwiek szansę na medal- brak trenera, za krótki staż i za małe ciężary, no i jeszcze jedna z najbardziej obleganych kategorii wagowej).
Z tego co widzę, to ten 5x5 wydaje się całkiem w porządku (na pewno nie mam zamiaru rezygnować z WL, MC, SQ czy wyciskania żołnierskiego).
Moje wyniki
@loczyn: Na technikę narzekać raczej nie mam co, wydaje mi się, że jest w miarę dobrze dopracowana. Zacząłem ćwiczyć w wieku 16 lat, teraz mam 24. Jednak po drodze było kilka dłuższych przerw, przez problemy zdrowotne. Obecnie ćwiczę od września, ale niestety po drodze miałem już dwie dwutygodniowe przerwy (raz urlop i teraz remont siłowni).
Co do planu to wiem, że nie jest jakiś super. Zazwyczaj chodziłem 3 dni, ale
@damian91: Olej mierzenie tluszczu :P
Co do planu to wez sobie jakis Push&Pull i chodz 3 dni.
Wazne zebys pobudzal miesien dwa razy w tygodniu, nie tylko raz jak u Ciebie.