Wpis z mikrobloga

@Assailant: odnoszę się do obecnego prawa na temat posiadania broni oraz do zaostrzenia rozporządzenia nt broni palnej. Nie chcę się rozpisywać bo temat rzeka, może jutro, bo idę lulać. Nadmienię, że zezwolenie idzie uzyskać, ale w znacznej części przypadków, można zapomnieć o czymś takim jak "broń do celów obrony osobistej".
@Kraker245: tylko że normalny człowiek wie, że dostęp do broni nie powoduje tego co lewacy #!$%@?ą. Od iluś lat można legalnie kupić broń czarnoprochową i jakoś ludzie się nie zabijają. Za to

PRZYJMIJMY WIĘCEJ IMIGRANTÓW - pomimo iż jeden na X przypadków może doprowadzić do śmierci niewinnych ludzi.


wiemy, że już jest prawdą
@poje_bant:

Od iluś lat można legalnie kupić broń czarnoprochową i jakoś ludzie się nie zabijają.


Gówno prawda. Pierwszy przykład z brzegu: http://www.tvn24.pl/katowice,51/12-latek-smiertelnie-postrzelil-kolege-z-broni-mysliwskiej,591336.html - znalazłem po 5 sekundach. Po 5 minutach pewnie rzuciłbym całą listę.

Jestem przeciwny bezkrytycznemu przyjmowaniu wszystkich imigrantów, ale jestem też przeciwny natarczywemu ocieplaniu wizerunku wolnego dostępu do broni, jaki się na wypoku uprawia.

Najlepiej dajmy wolny dostęp do broni biologicznej, jądrowej itp. W końcu to ludzie zabijają, a
@vipe: ty podajesz przykład z bronią myśliwską którą najciężej nabyć w Polsce i jest przy niej mnóstwo obowiązków, a @poje_bant mówił o broni czarnoprochowej którą może kupić każdy świr i masakrę może gdziekolwiek zrobić za 3000 tys złotych xD- i co? nic się nie dzieje, mimo iż taka broń w Polsce jest dostępna- żadnych masakr, napadów, mordów- NIC, dosłownie NIC. A, że wypadki sie zdarzają- to te dziecko równie dobrze mogło