Wpis z mikrobloga

W Belgii chcą zabronić sprzedaży broni polautomatycznej osobom prywatnym aby, uwaga uwaga..

OGRANICZYĆ MOŻLIWOŚĆ NABYCIA JEJ PRZEZ TERRORYSTÓW xD

No bo #!$%@? przecież ciapak z isis NA PEWNO KUPIŁBY KAŁACHA W SKLEPIE XDDDDDDDDD

#bekazlewactwa ##!$%@? #bekazpodludzi
  • 50
  • Odpowiedz
@jaroty: ja rozumiem ten punkt widzenia, również tego nie popieram, ale wydaje mi się że bardziej chodzi o to że większa ilość dostępnej broni w kraju może w jakimś stopniu ułatwić jej zdobycie.. kradzieże, jakieś szantaże (tu można popuścić wodze fantazji) ?

No bo #!$%@? przecież ciapak z isis NA PEWNO KUPIŁBY KAŁACHA W SKLEPIE XDDDDDDDDD


Nie wyłączajcie myślenia tylko dlatego że macie inny punkt widzenia, jestem przekonany że nie
  • Odpowiedz
@jaroty: Z tego co mówią w radio i tv to większość tych terrorystów było obywatelami Fancji i Belgi, oni mają terrorystów wśród swoich więc stąd taki pewnie zakaz. Tak sie porobiło ...
  • Odpowiedz
@JimS: jeśli ciapol chciałby komuś ukraść broń, raczej okradany strzeliłby do niego zanim okradający zdążyłby powiedzieć Allah Snackbar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaroty: Brak wyobraźni uniemożliwia wyjście poza bezpośrednie skutki. Trzeba mieć bardzo mało wyobraźni by nie umieć wyobrazić sobie różnych sposobów w jakie można pozyskać broń niekoniecznie bezpośrednio w sklepie. Możliwość nabycia jej w sklepie ułatwia zdobycie broni w ten czy inny sposób.
  • Odpowiedz
@ilopan33: Typowe prawicowe myślenie - jeżeli coś nie działa w 100% skutecznie, należy tego zupełnie zaniechać.

A najlepiej to byłoby każdemu rozdać po sztuce broni, w tym terrorystom.
  • Odpowiedz
@miki4ever: To może się pozamykać w schronach. Po zamachach był płacz i apele - nie dajmy się zastraszyć a jak widać lewica nie ma zupełnie pomysłu jak problem rozwiązać i po raz kolejny robi nie to co trzeba.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Nie wiesz że lewica rządzi w europie? Wczoraj puścili Szydło w TV - warto rozmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pół godziny bełkotu żeby nie odpowiedzieć wprost na pytanie. Podobne odpowiedzi - trzeba to przeanalizować, przedyskutować, warto rozmawiać.
  • Odpowiedz
@BongoBong:

Brak wyobraźni uniemożliwia wyjście poza bezpośrednie skutki. Trzeba mieć bardzo mało wyobraźni by nie umieć wyobrazić sobie różnych sposobów w jakie można pozyskać broń niekoniecznie bezpośrednio w sklepie. Możliwość nabycia jej w sklepie ułatwia zdobycie broni w ten czy inny sposób.

Fantastyczne rozumowanie, wyjaśnij mi tylko w jaki sposób utrudni to działanie terrorystom, którzy mając dobrze zbudowaną siatkę nie mieli przy sobie legalnych kałachów ani tym razem, ani w
  • Odpowiedz