Wpis z mikrobloga

@jaroty: ja rozumiem ten punkt widzenia, również tego nie popieram, ale wydaje mi się że bardziej chodzi o to że większa ilość dostępnej broni w kraju może w jakimś stopniu ułatwić jej zdobycie.. kradzieże, jakieś szantaże (tu można popuścić wodze fantazji) ?

No bo #!$%@? przecież ciapak z isis NA PEWNO KUPIŁBY KAŁACHA W SKLEPIE XDDDDDDDDD


Nie wyłączajcie myślenia tylko dlatego że macie inny punkt widzenia, jestem przekonany że nie to
@JimS: jeśli ciapol chciałby komuś ukraść broń, raczej okradany strzeliłby do niego zanim okradający zdążyłby powiedzieć Allah Snackbar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miki4ever: Nie wiesz że lewica rządzi w europie? Wczoraj puścili Szydło w TV - warto rozmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pół godziny bełkotu żeby nie odpowiedzieć wprost na pytanie. Podobne odpowiedzi - trzeba to przeanalizować, przedyskutować, warto rozmawiać.
@BongoBong:

Brak wyobraźni uniemożliwia wyjście poza bezpośrednie skutki. Trzeba mieć bardzo mało wyobraźni by nie umieć wyobrazić sobie różnych sposobów w jakie można pozyskać broń niekoniecznie bezpośrednio w sklepie. Możliwość nabycia jej w sklepie ułatwia zdobycie broni w ten czy inny sposób.

Fantastyczne rozumowanie, wyjaśnij mi tylko w jaki sposób utrudni to działanie terrorystom, którzy mając dobrze zbudowaną siatkę nie mieli przy sobie legalnych kałachów ani tym razem, ani w każdym