Aktywne Wpisy

kt13 +19
Siedzę i serio myślę, za co ta karma....
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co





źródło: comment_VfKrsd83SBBLxDqxdepT6Hv6nxINONTY.jpg
Pobierz- zadzwonimy do Pana
- ale ja nie mam telefonu
- ok, ok
#leszkewmeszke
k
Amen.
źródło: comment_7UixVmmyLFPSRAyI4kPrTruZpztE2p59.jpg
Pobierzźródło: comment_P0WQPOhcBBeKVVPJZw5uDli0Sqyj6gyD.jpg
Pobierzźródło: comment_QJLF0IGcJyhV4AT41rgupmGYJe7p3Rme.jpg
Pobierz