Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #budujzwykopem #remont #budownictwo #wnetrza #kiciochpyta #mechanika

Mireczki, co dać na posadzkę w pomieszczeniu, w którym będzie temp. 16-21 st C, dodatkowo czasami może być trochę wody jak to bywa w #warsztat? Jest to małe pomieszczenie mające 10 m2.

Myślałem nad gresem oraz posadzkami żywicznymi. Ma ktoś u siebie wylaną żywicę epoksydową?
Znalazłem tutaj taki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=wjR4ZFAFz2M

Cena za posadzkę z żywicy 10 m2 to 200 cbl czyli grunt+baza+utwardzacz

Warte jest to uwagi? Podobno szybciej to się wykonuje, brak fug, a co za tym idzie łatwiej zachować czystość i antypoślizgowość, jednak jeszcze tego nie robiłem.
Pobierz tomsonyot - #remontujzwykopem #budujzwykopem #remont #budownictwo #wnetrza #kiciochpy...
źródło: comment_jNoSNUjrH62ZGnjr7lHOVKvxzLesbrZf.jpg
  • 10
@Solitary_Man: Ja proponuję zwykłą posadzkę betonową dobrze zatartą na gładko, jak nie wyjdzie bardzo gładko to wylewka samopoziomująca 2-3 mm + farba do betonów - będziesz miał doraźną jakość żywicy za ułamek kosztów...odmalujesz ponownie jak się wytrze...
@NYCBronx: bo trzeba na dzień dobry dobrze zagruntować i kilka warstw położyć, jedna szara, jedna czerwona i ostatnia szara...jak zaczyna się wycierać to czerwona wyłazi i wtedy czas na naprawę...
Kilka hal tak obskoczone pod produkcję i trzyma ładnie kilka lat już...no ale tam to żywica majątek by kosztowała...