Wpis z mikrobloga

@Zolter: Dostałem to w jednym wykładzie od mojego różowego. Uważa bowiem ona, że jeśli chłopak ma 17 lat (tak, to ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)) to dojrzałością stoi na poziomie 15 latka. I dlatego, jej byli to były osoby o jakieś 2 lata starsi, ponieważ uważała, że stoją wtedy na takim samym poziomie dojrzałości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zolter: mają, ale o to w tym chodzi, że różowe zazwyczaj szybciej chcą ustatkowania niż faceci w tym samym wieku (taki przykład). U facetów to po prostu działa z opóźnieniem ;)
  • Odpowiedz
@Poncz: ja akurat mówiłem o dojżałości finansowej :P Btw, jeśli mowa o dojżałości to na pewno nie chodzi o jej wyrównanie. Mój różowy jest 7 lat młodszy a mentalnie z gimbazy nie wyszedł, więc nie tędy droga do rozwiązania problemu raczej :P
  • Odpowiedz
@Poncz: racja, ale często wiek ma się do potrzeb. Jeśli dziewczyna chce założyć szybko rodzinę to prędzej jej się to uda z 30-letnim facetem niż z 20-latkiem.
  • Odpowiedz
@Zolter : Generalnie wśród dziewczyn powszechne jest myślenie, że faceci dojrzewają później niż one i zresztą chyba to wcale do końca nie jest nieprawdą. Niemniej wszystko zależy od Ciebie. Ja będąc w pierwszej liceum związałem się z laską o 2 lata starszą, która też się bała tego, że jestem dla niej za młody, wyjeżdża na studia etc. ale poznając się i kombinując ze sobą w jakiś sposób przekonałem ją do tego, że
  • Odpowiedz
@k888: Długo jesteście razem?
Ja trochę młodszy jestem no i swojego różowego poznałem jak jeszcze była w związku, ale to tylko drobne niedogodności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SamChilders:

@Zolter: Dostałem to w jednym wykładzie od mojego różowego. Uważa bowiem ona, że jeśli chłopak ma 17 lat (tak, to ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)) to dojrzałością stoi na poziomie 15 latka. I dlatego, jej byli to były osoby o jakieś 2 lata starsi, ponieważ uważała, że stoją wtedy na takim samym poziomie dojrzałości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bo to po
  • Odpowiedz