Wpis z mikrobloga

98 715 - 102 - 14 = 98 599

Wykorzystałem wczorajszy dzień urlopu i zrobiłem sobie wypad #100km na zaporę do Porąbki.
Kilka razy w tym roku już tamtędy przejeżdżałem, ale jakoś nie było okazji stanąć na chwilę, pooglądać i zrobić zdjęcie.
Kawałek za Rajskiem spotkałem kolarza, który jechał w przeciwną stronę, ale chyba niespecjalnie zależało mu na swojej trasie, bo zawrócił i dołączył do mnie. Do Porąbki jechałem więc z panem Edwardem, który to ostatnio wymienił suport na ceramiczny za 3 tys. zł. Trochę mi było głupio, bo cały mój rower z dodatkami tyle nie kosztował. Ale mniejsza z tym.
Na zaporze zrobiłem sobie postój na banana, cyknąłem parę fotek mojej biedaszosie i powrót.
14 km za dziś. Wybrałem się akurat jak zaczęło padać. Chciałem chociaż z godzinę pokręcić, ale po paru km już byłem mokry, więc zawróciłem do domu.
Żeby tylko nie puścić telefonu...
Piękne okoliczności przyrody
Jezioro Międzybrodzkie raz
I dwa
Byłem tu
Dla dociekliwych
Jeszcze z tej strony i już jadę

#rowerowyrownik #wykoptribanclub
Pobierz Mortal84 - 98 715 - 102 - 14 = 98 599

Wykorzystałem wczorajszy dzień urlopu i zrob...
źródło: comment_SKZOCXTbUaHYml8FUcEMG4aUYZCendUa.jpg
  • 22
@cox22: Tysiąc km zapasu, możesz spać spokojnie ( ͡º ͜ʖ͡º). Kiedy wracasz?
@arrent: Jutro na pewno nie będę mógł, ale od środy mam długi weekend i chciałbym się w miarę możliwości jeszcze raz wybrać na Żar w tym roku.
@Mortal84: no właśnie coś za szybko mi topnieje ta przewaga, miałem gonić czołówkę a tu trzeba uważać na plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A kiedy wracam? Nie wiem, co prawda jest już coraz lepiej, wraca mi ruchliwość kolana ale ciągle boli... Muszę skonsultować się z lekarzem.
@smyq: Już niedawno jechałem z @Kuchasz od strony Andrychowa przez Targanice do Porąbki. W druga stronę też bym się wybrał chętnie. Jeśli pogoda pozwoli to w przyszłym tygodniu jadę właśnie na Kocierz.
Byłem tam nie raz choć sam mieszkam w wwa. To jedno z najfajniejszy miejsc w Polsce. Jeziora i góry razem. Zaraz obok góra Żar po która same auta wjezdzaja. Tylko nigdy nie trafiłem na nocleg fajny. Czy tam nie ma dobrych miejscowe do spania. Np nad miedzybrodziem