Wpis z mikrobloga

Za każdym razem kiedy TVP puszcza osławionego ''Wiedźmina'' jest mi mega szkoda Żebrowskiego. Sam film tragedia jakich mało, ale sam Żebrowski... Facet zostawił tyle serducha na planie, wcielił się w Wieśka właściwie bezbłędnie. Szkoda, że jako jedyny na poważnie wziął tę produkcję. Gdyby film był dobry to stworzyłby kultową rolę. #film #wiedzmin
Pobierz WezelGordyjski - Za każdym razem kiedy TVP puszcza osławionego ''Wiedźmina'' jest mi ...
źródło: comment_S6IRkgfOFXR1Kh1Ij8h97UGVPyp7JqDE.jpg
  • 69
@WezelGordyjski: mi tam serial się podobał, jakiś czas temu obejrzałem go w całości i misałem na mirko swoją opinię. Owszem, fabularnie popłynął z daleka od książki, a mały budżet jest widoczny w słabych efektach, ale poza tym to całkiem niezły serial fantasy, obiektywnie rzecz biorąc.
@fe4n: @mBartek89: @Rience93: @CichyBob: @Dariel: a kogo zamiast Zamachowskiego widzielibyście w roli Jaskra?

Czytam teraz Wiedźmina. Dopiero 2 tom opowiadań. Kiedyś doczytałem gdzieś do połowy sagi i mi się znudziło, ale nic nie pamiętam już z tego i zacząłem od nowa. Jaskra wyobrażam sobie właśnie jako Zamachowskiego przez ten serial :P
@Psycho_man: Oczywiście że nie uda. Tak samo jak z Władcą Pierścieni czy Hobbitem. Jako film były na prawde spoko, jako ekranizacja książki to kompletna kupa. Dlatego wolę fajnie zrealizowany film od marnej ekranizacji książki, bo to już było.
@blubi_su: Mam nadzieję, że obecna sytuacja, czyli polski reżyser z gronem specjalistów z Hollywood, zrobią z tej książki cudo. Już widzę tą scenę z targu w Blaviken i walkę ze Strzygą. ()