Wpis z mikrobloga

Za każdym razem kiedy TVP puszcza osławionego ''Wiedźmina'' jest mi mega szkoda Żebrowskiego. Sam film tragedia jakich mało, ale sam Żebrowski... Facet zostawił tyle serducha na planie, wcielił się w Wieśka właściwie bezbłędnie. Szkoda, że jako jedyny na poważnie wziął tę produkcję. Gdyby film był dobry to stworzyłby kultową rolę. #film #wiedzmin
WezelGordyjski - Za każdym razem kiedy TVP puszcza osławionego ''Wiedźmina'' jest mi ...

źródło: comment_S6IRkgfOFXR1Kh1Ij8h97UGVPyp7JqDE.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@CichyBob: moim zdaniem ktoś słabo czytał książkę :) Jaskra kojarzył chyba raczej jako podstarzałego dziwkarza, pieśniarza i pijaka. Jeśli tak, to on tu pasuje xD
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: Serial wcale taki zły nie był, jak ludzie w internecie piszą. Film owszem, bezsensownie okrojony.
Jednak muzyka i klimat serialu przypadły mi do gustu, oczywiście nie powiem, że to kawał dobrej roboty, ale tragedii nie ma.
  • Odpowiedz
@Dariel:

moim zdaniem ktoś słabo czytał książkę :) Jaskra kojarzył chyba raczej jako podstarzałego dziwkarza, pieśniarza i pijaka. Jeśli tak, to on tu pasuje xD


Co
  • Odpowiedz
Jakby kogoś ciekawił powód, dla którego Jaskrem został Zamachowski:

"Czy państwa nigdy nie zastanawiało np. dlaczego w roli Jaskra obsadzono Zamachowskiego? Otóż w komiksie autor zadrwił sobie z jednego z polskich pisarzy fantastyki, wrocławianina zresztą – Jacka Inglota – i skarykaturował go w tym komiksie jako Jaskra. Traf chciał, że uroda Inglota jest nieco zbieżna z urodą Zamachowskiego" - Andrzej Sapkowski na Polconie, 2012.
  • Odpowiedz