Wpis z mikrobloga

Za każdym razem kiedy TVP puszcza osławionego ''Wiedźmina'' jest mi mega szkoda Żebrowskiego. Sam film tragedia jakich mało, ale sam Żebrowski... Facet zostawił tyle serducha na planie, wcielił się w Wieśka właściwie bezbłędnie. Szkoda, że jako jedyny na poważnie wziął tę produkcję. Gdyby film był dobry to stworzyłby kultową rolę. #film #wiedzmin
Pobierz WezelGordyjski - Za każdym razem kiedy TVP puszcza osławionego ''Wiedźmina'' jest mi ...
źródło: comment_S6IRkgfOFXR1Kh1Ij8h97UGVPyp7JqDE.jpg
  • 69
@WezelGordyjski: Słyszałem opowieść z planu, że Żebrowski faktycznie się starał, zastanawiał się jak to czy inne ujęcie Geralta lepiej wypadnie. W pewnym momencie czy to reżyser Brodzki (albo i scenarzysta Szczerbic bo nie wiadomo po co po planie się non stop snuł i wszystkich #!$%@?ł) pochwalił Żebrowskiego "No no, dobrze kombinujesz" na co Żebrowskiemu gula skoczyła i warknął "Tylko czemu #!$%@? to ja muszę kombinować, bo to nie moja działka?".
IMO Żebrowski nie grał źle, dobrze dopasowany do roli, ale żeby to było coś wyjątkowego, to bym nie powiedział.


@HetmanPolnyKoronny: W zasadzie się z tym zgodzę ale on przede wszystkim dobrze wyglądał, tak mniej więcej sobie właśnie wyobrażałem Geralta, gdy czytałem książki. Tylko włosy mu #!$%@?, takie żółtawe, tlenione pióra. One powinny być biało-siwe. Kurczaczego koloru tam nie miało prawa być.
@Dariel: podstarzałego?? proszę Cie! łamiesz moje wyobrażenia. Jaskier to może nie calkiem młody ale 30-40letni celebryta, który modnie się nosi, jest wszedzie znany i każda dupa jego, a to przez to że oprócz talentu ma "to coś", a Zamachowski z całym szacunkiem ale playboyem nie jest;/