Wpis z mikrobloga

@Socah: W przypadku Timberlandów to płacenie za logo, cena tu nie przekłada się na jakość. Więc po co płacić 600-700 PLN jak można ~200 PLN? Ważne żeby but był szyty i skórzany.
  • Odpowiedz
@GoombaPL: stary ale ty piszesz ze cena timberlandow to w wiekszosci logo i nie przeklada sie na jakosc.
Ergo zalezy ci na jakosci. A chcesz zamowic podrobki z aliexpress...
Czy tylko ja tu widze pewna sprzecznosc?

Zastanow sie moze nad ta oferta (poszukaj w sklepie oni czesto maja jakis newsletter promocje
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Sam fakt że but jest szyty i ze skóry gwarantuje w pewnym stopniu jakość. Nie chcę zamawiać podróbek tylko buty w tym stulu, nie interesuje mnie logo. Szukasz problemów tam gdzie ich nie ma.
  • Odpowiedz
@GoombaPL: wiesz zamsz u chinczykow to jest czesto karton pokryty szorstkim materialem. Poszukaj jak wygladaja podrobki slawnych retard-butow emu. Tez chinczyki pisza o zamszu i zachwalaja jakosc.
Nigdy nie bedziesz mial pewnosci co dostaniesz,jesli chodzi o materialy i na ile szwy, to nie jest wydmusza i dekoracja z tona kleju pod spodem.

Nie szukam problemu, tylko takich butow chinskich bez brandu nie dostaniesz, albo nigdzie nie znajdziesz recenzji. Sprzedaja sie
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Doskonale zdaje sobię sprawę z jakości niektórych produktów na ali, ale doskonale wiem również, że posiadają produkty z dobrej gatunkowo skóry po dużo lepszych cenach niż u nas. Pozostaje tylko kwestia odpowiedniego sprzedawcy i po to właśnie jest ten wpis. :P

  • Odpowiedz